Новини України: Ісламська терористична організація вимагає $200 мільйонів за заручників

Новини України: Ісламська терористична організація вимагає $200 мільйонів за заручників
238167 ПЕРЕГЛЯДІВ

ISIS – Ісламська держава Іраку та Леванту – терористична організація, яка погрожує вбити двох японських заручників у разі, якщо Токіо не заплатить суму викупу, яка становить 200 мільйонів доларів


ISIS – Ісламська держава Іраку та Леванту – терористична організація, яка погрожує вбити двох японських заручників у разі, якщо Токіо не заплатить суму викупу, яка становить 200 мільйонів доларів. Погроза від терористів надійшла у вигляді відео, у якому показано людину в масці та двоє японських заручників на колінах, які знаходяться в пустелі. Причина такого вчинку терористів – підтримка Японією коаліції проти ISIS, яку очолює США.
Прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе заявив одразу після отримання погроз, що міжнародне співтовариство наразі повинно вирішити проблему з терористами. Абе, який виступав на прес-конференції в Єрусалимі, дав зрозуміти, що про виплату викупу та про переговори з терористами не може бути й мови. Угрупування ISIS надало час на виплату 200 мільйонів доларів – 72 години.
Міністерство закордонних справ Японії заявило, що працює над підтвердженням автентичності відео. Якщо вона підтвердиться, уряд Японії докладе максимум зусиль для якнайшвидшого звільнення японських громадян у співпраці з відповідними країнами.
Японське інформаційне агентство Kyodo повідомило, що один із заручників – 42-річний Харуна Юкавой був захоплений у полон повстанцями у Сирії в серпні минулого року під час туристичної поїздки.
Японські чиновники в Йорданії намагаються домогтися звільнення полонених, у тому числі, ведучи переговори з різними незаконними угрупуваннями, які можуть мати зв’язки з ISIS. Напруги в ситуацію додає факт схожості відео з попереднім, надісланим ISIS, на якому американські та британські заручники були показані обезглавленими чи заляканими. Ісламська терористична організація почала показувати свої жорстокі вбивства на широкий загал після того, як вона виставила на публіку відео обезглавлення американського журналіста Джеймса Фоулі. Таким самим чином були вбиті ще один американський журналіст, два працівники організації гуманітарної допомоги й таксист з Британії.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео