Новини України: У Непалі протестують проти нової конституції

Новини України: У Непалі протестують проти нової конституції
53035 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Непалі спалахнули бійки в парламенті і поліція заарештувала протестуючих у столиці, через те що зросла напруженість у країні перед дедлайном для розробки нової національної конституції.


У Непалі спалахнули бійки в парламенті і поліція заарештувала протестуючих у столиці, через те що зросла напруженість у країні перед дедлайном для розробки нової національної конституції.
Опозиційні депутати кидали стільці і мікрофони і напали на спікера парламенту вранці у вівторок. Маоїстська опозиція звинувачує правлячу коаліцію в спробі проштовхнути свої пропозиції без консенсусу.
Лідери Непалу встановили 22 січня в якості дедлайну для проекту конституції.
Політичні партії країни намагалися досягти угоди щодо нової конституції, починаючи зі скликання перших установчих зборів колишнього королівства, які були обрані у 2008 році. Граничні строки узгодження нової конституції неодноразово порушувалися.
Вибори у 2008 році були наслідком мирного договору із повстанцями-маоїстами, які вели протягом десяти років громадянську війну, в якій загинули більше 12 тисяч людей.
Законодавці-маоїсти стверджують, що дискусії з приводу конституції повинні продовжуватися доти, доки не буде досягнуто згоди, навіть якщо це означає, що треба встановити ще один крайній термін.Але правляча коаліція має підтримку двох третин зборів загальною чисельністю у 605 членів і може проштовхнути проект нової конституції без підтримки маоїстів.
Очолювана маоїстами опозиція закликала до загальнонаціонального страйку у спробі виказати протест проти рішення уряду. Згідно різним повідомленням, фабрики, школи і магазини були закриті у вівторок і транспортне сполучення було паралізоване. Багато вулиць в Катманду були порожніми під час ранкової години пік, оскліьки люди залишилися вдома. Тисячі поліцейських були розгорнуті в столиці.
Деякі з протестувальників підпалили транспортні засоби, які вирішили продовжувати роботу, щоб спробувати примусити їх долучитися до страйку. Поліція заарештувала понад 50 осіб.
Після подібних сцен хаосу, Установчі збори було знову відкриті протягом приблизно години у вівторок. Але коли опозиційні депутати скандували гасла проти планів провести голосування за запропонований проект конституції, спікер оголосив перерву до середи.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео