Новини України: Франція посилює стратегію боротьби з тероризмом

Новини України: Франція посилює стратегію боротьби з тероризмом
132359 ПЕРЕГЛЯДІВ

Мануель Вальс, прем’єр-міністр Франції, заявив, що планується створення 2680 нових робочих місць та збільшення витрат на 425 млн євро для підтримки зусиль у боротьбі з тероризмом.


Мануель Вальс, прем’єр-міністр Франції, заявив, що планується створення 2680 нових робочих місць та збільшення витрат на 425 млн євро для підтримки зусиль у боротьбі з тероризмом.
Він сказав, що дані ресурси мають ключове значення у боротьбі з поширенням загрози від екстремістів, у тому числі залучення 3 тисячі осіб, які в даний час необхідні для проведення спостережень по всій Франції.
Пан Вальс виклав плани уряду після терактів у Парижі, жертвами яких стали 17 осіб. Раніше прокуратура надала детальну інформацію про чотирьох чоловік, які обвинувачуються у здійсненні нападів. Троє з чоловіків нібито допомогли поставляти зброю для Амеді Кулібалі, який, як вважають, застрелив поліцейського 8 січня, за день до нападу на єврейський супермаркет в Парижі, де були вбиті чотири заручника.
7 січня двоє братів, Саїд та Шериф Куаші напали на офіс сатиричного видання Charlie Hebdo у Парижі, в ході якого було вбито 12 осіб. Усі троє нападників були застрелені поліцейськими.
Прокурор Парижу Франсуа Молен сказав, що міжнародне співробітництво з органами влади в Туреччині, Іспанії та Бельгії буде продовжуватися. Слідчі запросили інформацію про можливих спільників, записи поїздок підозрюваних, а також інформацію про те, як вони отримали зброю.
Оголошуючи про залучення нових ресурси у боротьбі з тероризмом, пан Вальс сказав, що сили безпеки будуть забезпечені більш досконалим обладнання та захистом, у тому числі куленепробивними жилетами.
«Ми будемо неухильно продовжувати нашу боротьбуі з тероризмом», сказав він.
Після терактів, Франція направила понад 10 тисяч військових по всій країні, щоб захистити громадські місця і чутливі ділянки, такі як школи, синагоги і мечеті.
Володар "Мілану" Сільвіо Берлусконі був розгніваний після такого результату свого клубу: "Я більше засмучений, ніж розгніваний. Розумію, що зараз не ті часи, коли ми перемагали "Барселону", але це просто неприйнятно - програвати командам, гравці яких отримують в 5 разів менше".
Гравець "Мілану" Джакомо Бонавентура: "Протягом сезону трапляються важкі періоди. Команда повинна проаналізувати свої дії. У першому таймі нас зловили на контратаці. "Аталанта" здорово зіграла в захисті. Ми повинні були утримати рахунок 0-0, щоб у другому таймі забити і набрати важливі очки".

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео