Новини України: У Туреччині проходять протести щодо ув’язнення полісменів

Новини України: У Туреччині проходять протести щодо ув’язнення полісменів
238181 ПЕРЕГЛЯДІВ

Засудження двох турецьких поліцейських у зв’язку зі смертю протестуючого в 2013 році викликало демонстрації в місті Кайсері в регіоні Центральної Анатолії.


Засудження двох турецьких поліцейських у зв’язку зі смертю протестуючого в 2013 році викликало демонстрації в місті Кайсері в регіоні Центральної Анатолії.
19-річний Алі Ісмаїл Коркмаз, помер під час зіткнень між поліцією, цивільними особами та демонстрантами на південному сході Стамбула.
Офіцери отримали 10-річний термін тюремного ув’язнення, але протестуючі біля будівлі суду в Кайсері заявили, що вирок є занадто м’яким.
Хвилювання у 2013 році були викликані планами реконструкції парку Ґезі Таксим, які переросли до більш широких антиурядових протестів.
Гнівну реакцію викликало рішення суду засудити чотирьох цивільних осіб до позбавлення волі на термін до від трьох до шести років та виправдати ще двох поліцейських.
Мати померлого Емель Коркмаз прокляла турецьку систему правосуддя, покидаючи зал суду, а батько ще однієї жертви протестів крикнув: «Ви не народна поліція, але поліція убивць».
Новина про вирок суду, викликала бурю незадоволення у соціальних мережах через занадто «м’яке» покарання.
Говорячи за допомогою відеозв’язку з тюремної камери в Анкарі, Мевлют Салдоган, один із засуджених поліцейських, визнає напад на інших протестуючих, але заперечує вбивство пана Коркмаза.
Як і в попередніх слуханнях, він заявив, що «зробив те, що було необхідно», описуючи ті протести як «спробу державного перевороту».
Алі Ісмаїл Коркмаз був побитий у червні 2013 року під час акцій протесту в місті Ескішехір, на південному сході від Стамбула, і помер наступного місяця після більш ніж п’яти тижнів в комі.
Влада вирішила перенести судові засідання в Кайсері з міркувань безпеки.
Правозахисні організації кажуть, що тисячі демонстрантів отримали поранення від поліції, але тільки мізерна частина випадків дійшла до суду. Вони кажуть, що справа в Кайсері прокинулася, незважаючи на спроби приховування співробітниками поліції, в тому числі знищення камер відеоспостереження які пізніше були відновлені та стали ключовою частиною доказів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео