Новини України: У Лондоні пройдуть переговори коаліції проти Ісламської держави

Новини України: У Лондоні пройдуть переговори коаліції проти Ісламської держави
211717 ПЕРЕГЛЯДІВ

Високопоставлені чиновники з 21 країни світу зберуться в Лондоні, щоб обговорити спільні зусилля у боротьбі з ісламістами у Сирії та Іраку.


Високопоставлені чиновники з 21 країни світу зберуться в Лондоні, щоб обговорити спільні зусилля у боротьбі з ісламістами у Сирії та Іраку.
Склад учасників одноденної конференції включає держсекретаря США Джона Керрі та прем’єр-міністра Іраку Хайдера Аль-Абаді. Вони обговорять, як зупинити потік новобранців та грошей до «Ісламської держави».
Також будуть розглядатися шляхи забезпечення більшої військової допомоги тим, хто веде боротьбу проти них, та підвищення гуманітарної допомоги. До того будуть вивчатися способи прискорити та активізувати довгострокову кампанію. Нещодавні напади бойовиків-ісламістів у Франції зумовили ще більший політичний тиск на уряди у вирішенні цієї проблеми.
Пан Керрі, який буде очолювати переговори разом із міністром закордонних справ Великобританії Філіпом Хаммондом, заявив, що вони «рішучіше», аніж коли-небудь прагнуть поразки «ІД».
«Терористи хочуть роз’єднати нас, але насправді їх дії мали протилежний ефект – вони ще більше нас згуртували», сказав він репортерам перед від’їздом до Лондона.
Він веде переговори у Вашингтоні з главою зовнішньополітичного відомства ЄС Федерікою Могеріні.
Пані Могеріні зазначила, що конфлікт не є «боротьбою між Заходом та ісламом». Коаліція проти «ІД», додала вона, є «партнерством, яке об’єднує всіх нас проти явища, яке жорстоко руйнує всі суспільства, починаючи з арабських країн».
«ІД» контролює великі райони в Іраку і Сирії, в яких було оголошено про створення «халіфату» у червні.
Виступаючи в Іраку перед від’їздом до Лондона, пан Абаді похвалив повітряну кампанію коаліції на чолі з США проти «ІД», але заявив, що міжнародне співтовариство має зробити більше, аніж озброїти і навчити сухопутні війська. «Багато слів було сказано, але поки дуже мало зроблено», сказав він Associated Press.
Країнами, які візьмуть участь у конференції в четвер разом із США і Великобританії є наступні: Німеччина, Франція, Італія, Іспанія, Бельгія, Нідерланди, Данія, Норвегія, Туреччина, Єгипет, Ірак, Саудівська Аравія, Об’єднані Арабські Емірати, Катар, Бахрейн Кувейт, Йорданія, Австралія та Канада.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео