Новини України: Десятки загиблих на акціях протесту в Бангладеші

Новини України: Десятки загиблих на акціях протесту в Бангладеші
185354 ПЕРЕГЛЯДІВ

Тридцять одна людина була вбита та понад сім тисяч заарештовані протягом декількох тижнів політичних протистоянь у Бангладеші.


Тридцять одна людина була вбита та понад сім тисяч заарештовані протягом декількох тижнів політичних протистоянь у Бангладеші. Опозиція підіймає масові акції протесту з вимогою проведення нових парламентських виборів.
Поліція повідомляє, що люди загинули в основному через підпали автобусів і легкових автомобілів. Двоє останніх протестуючих , які померли від ран у лікарні в четвер, стали жертвами вибухів. Міністр зв’язку Бангладешу Обаїдул Куодер заявив у середу, що серед загиблих у громадському транспорті було семеро водіїв, а всього здійснили 200 підпалів автобусів за останній тиждень.
Опозиційна Націоналістична партія Багладешу разом з 19 союзницькими партіями закликала до загального страйку і загальнонаціональної блокади автомобільного, залізничного та річкового транспорту ще 5 січня цього року, у першу річницю спірних виборів.
Націоналістична партія Бангладешу та її союзники бойкотували ці вибори, а лідер НПБ та за сумісництвом колишній прем’єр-міністр країни Халеда Зія стверджує, що вони були сфальсифіковані урядом і, що партії відмовлятимуться брати в них участь, якщо на час виборів країною не керуватиме нейтральна тимчасова адміністрація.
Головний конкурент лідера НПБ – прем’єр-міністр країни Шейх Хасина, який представляє партію Народна ліга, відмовився поступитися для задоволення вимог повстанців. Голосування в Бангладеші проводилося під наглядом нейтрального уряду з 1991 по 2010 роки, доки система не була переглянута керівною партією Народної ліги.
Міністр промисловості Амір Хоссейн Аму, який очолює урядову комісію з охорони закону й правопорядку, сказав, що служба безпеки затримала 7015 чоловік за останній тиждень, яких все ще утримують під вартою. Націоналістична партія Бангладешу стверджує, що реальне число заарештованих більше. Поліція пропонує 1300 доларів за будь-яку інформацію про тих, хто проводить підпали та атаки.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео