Новини України: Барак Обама не зустрічатиметься із Біньяміном Нетаньяху у березні

Новини України: Барак Обама не зустрічатиметься із Біньяміном Нетаньяху у березні
185296 ПЕРЕГЛЯДІВ

Білий дім заявляє, що Барак Обама не зустрінеться із прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньяху, який відвідає США в березні для переговорів із Конгресом.


Білий дім заявляє, що Барак Обама не зустрінеться із прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньяху, який відвідає США в березні для переговорів із Конгресом.
Прес-секретар Бернадет Міхан застосував «давню практику» не зустрічатися із головами держав напередодні виборів, які пройдуть в Ізраїлі в середині березня.
Пан Нетаньяху був запрошений спікером палати представників Джоном Бейнером, що розглядається як докір пану Обамі за його політику щодо Ірану.
Президент США заявив, що він накладе вето на спроби додати нові санкції відносно Ірану. Пан Обама вважає, що нові заходи будуть шкідливими для переговорного процесу щодо іранської ядерної програми, проти чого, як говорять, виступив пан Нетаньяху.
Ізраїльський прем’єр-міністр попередив, що угоду між Іраном та США буде представляти загрозу для Ізраїлю.
У четвер, пан Нетаньяху офіційно прийняв запрошення від високопоставленого республіканця пана Бейнера, кажучи, що це дасть йому шанс «подякувати президента Барака Обаму, Конгрес та американський народ за підтримку Ізраїлю».
Очікується, що у своєму зверненні до Конгресу 3 березня, він зачіпатиме проблему Ірану, а також ісламістських бойовиків.
«Насправді це багаторічна практика та принцип, що ми не приймаємо глав держав і кандидатів у безпосередній близькості від своїх виборів з тим, щоб уникнути появи впливу на демократичні вибори в чужій країні», сказала пані Міхан в заяві. Вона додала, що пан Обама «усвідомлює наявність опозиції» його новій політиці щодо санкцій. «Президент багато розмовляв з прем’єр-міністром з цього питання, і я впевнений, що вони будуть продовжувати перебувати в контакті».
Ненсі Пелосі, лідер фракції демократів у палаті представників, сказала, що візит за два тижні до виборів в Ізраїлі, і в розпал «делікатних» переговорів щодо Ірану, не є «доцільним та корисним».
Пан Нетаньяху веде жорстку передвиборну боротьбу із Іцхаком Герцогом із Лейбористської партії, який фокусує увагу на охолодженні відносин прем’єр-міністра з паном Обамою.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео