Новини Укаїни: Помер король Саудівської Аравії

Новини Укаїни: Помер король Саудівської Аравії
79512 ПЕРЕГЛЯДІВ

Король Саудівської Аравії Абдулла бен Абдель Азіз помер, через декілька тижнів після того як він був доставлений до лікарні.


Король Саудівської Аравії Абдулла бен Абдель Азіз помер, через декілька тижнів після того як він був доставлений до лікарні.
90-річний король Абдулла страждав від запалення легенів. За традицією, король Абдулла буде похований пізніше в п’ятницю в безіменній могилі.
Рано в п’ятницю було оголошено, що його наступником став 79-річний зведений брат Салман. Новим наслідним принцем став інший зведений брат покійного, Муркін, якому в цьому році буде 70 років. Усі втрьох вони є синами засновника та першого короля сучасної Саудівської Аравії, Абдель Азіза, якого, як правило, називають Ібн Сауда, який помер ще в 1953 році.
Король Абдулла очолив престол в 2005 році, але останніми роками страждав на регулярні напади та поганий стан здоров’я.
Експерти кажуть, що Саудівська Аравія може зіткнутися з більш серйозною проблемою внутрішньої безпеки після смерті короля Абдулли
Президент США Барак Обама поділився із власними особистими симпатіями покійному королю і виразив від імені американців співчуття щодо його смерті. Віце-президент США Джо Байден написав, що він очолить делегацію в Ер-Ріяд, щоб віддати данину поваги.
Британський прем’єр Девід Кемерон заявив, що короля Абдуллу будуть пам’ятати за його «прихильності миру і зміцненню взаєморозуміння між конфесіями».
Король Йорданії Абдулла II перервав візит до Давосу, аби поїхати до Саудівської Аравії, а королівський суд Йорданії проголосив 40 днів жалоби.
Абдулла був 13-м яз 37 синів короля Ібн Сауди. Орієнтовно він народився в серпні 1924 року у Ер-Ріяді, хоча щодо його реальної дати народження існують певні суперечки.
У 1962 році він був призначений командиром Саудівської Національної гвардії, де він заслужив повагу і лояльність пустельних племен.
У 2005 році він став наступником свого зведеного брата Фахда. Тим не менш, він уже був де-факто лідером Саудівської Аравії протягом 10 років, оскільки його попередник був ослаблений інсультом.
За оцінкою різних експертів, покійний монарх був реформатором у себе вдома, але повільним та стабільним. Він дозволив м’яку критику свого уряду в пресі, і натякнув, що все більше жінок мають отримувати дозвіл працювати.
Його наступник, король Салман провів 48 років в якості губернатора провінції Ер-Ріяд, перш ніж стати наслідним принцом і міністром оборони. Кореспонденти повідомляють, що малоймовірно, що він встане на шлях будь-яких серйозних змін.

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео