Новини України: Грецька партія Syriza закликає виборців припинити «принижуватися»

Новини України: Грецька партія Syriza закликає виборців припинити «принижуватися»
158889 ПЕРЕГЛЯДІВ

Лідер лівої грецької партії Syriza заявляє, що кінець «національного приниження» близький, оскільки опитування громадської думки прогнозують перемогу партії за три дні до загальних виборів.


Лідер лівої грецької партії Syriza заявляє, що кінець «національного приниження» близький, оскільки опитування громадської думки прогнозують перемогу партії за три дні до загальних виборів.
Алексіс Цірпас попросив у прихильників чіткий мандат, який дозволив би йому закінчити політику жорсткої економії в країні. Він повторив свою обіцянку, щодо списання половини міжнародного боргу Греції, коли закінчиться поточна операція з порятунку.
Греція пережила глибокі скорочення бюджету через масштабну кризу.
Недільні вибори знаходяться під пильним спостереженням фінансових ринків, які побоюються, що перемога Syriza може призвести Грецію до дефолту через їхні борги та вихід з єврозони.
«У понеділок, національне приниження буде закінчене. Ми покінчимо із замовленнями з-за кордону», сказав пан Tsipras тисячі радісних прихильників в кінцевому передвиборному мітингу партії в Афінах. «Ми просимо першого шансу для Syriza. Це може бути останнім шансом для Греції."
Аналітик кажуть, що багато греків готові дати містеру Цірпасу шанс, вважаючи, що життя не може бути гірше.
Греція пережила глибокий економічний спад і досі чверть робочої сили країни є безробітними.
Тим не менш, існують підозни, що перемога Syriza може призвести до небезпечної конфронтації з іншими країнами єврозони.
Очікується, що Syriza виграє вибори, але без прямої більшості, тому партія має знайти партнера по коаліції.
Пан Цірпас заявив, що він не співпрацюватиме з тими, хто підтримує те, що він назвав політикою канцлера Німеччини Ангели Меркель.Німеччина сприймається в Греції, як така, що займає найжорсткішу позицію по своїх боргах.
Раніше в цьому місяці, прес-секретар пані Меркель заявив, що Німеччина очікує від Греції дотримання умов міжнародної угоди порятунку.
У цих умовах, ЄС, Міжнародний валютний фонд і Європейський центральний банк – так звана трійка – підтримала Грецію пообіцявши 240 млрд євро обмін на скорочення бюджетних витрат та економічні реформи.
Останні опитування показують, Syriza збільшує свою перевагу над правоцентристською партією прем’єр-міністра Антоніса Самараса «Нова демократія».
Опитування буде опубліковані у п’ятницю Metron Analysis показує, що перевагу Syriza над «Новою демократією» виросла з 4,6 до 5,3 відсотків Інше опитування організації Rass, оцінюють перевагу лівих у 4,8 відсотки.
Пан Самарас проведе свій останній передвиборний мітинг в п’ятницю, коли закінчиться термін на передвиборну агітаці.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео