Новини України: Посилки і конверти української служби доставки «Міст Експрес» відтепер можна отримат

Новини України: Посилки і конверти української служби доставки «Міст Експрес» відтепер можна отримат
238362 ПЕРЕГЛЯДІВ

Клієнти одного з українських операторів поштових послуг «Міст Експрес» зможуть отримувати внутрішні та міжнародні відправлення через найбільшу в Україні мережу поштових терміналів – так званих почтоматів ПриватБанку.


Клієнти одного з українських операторів поштових послуг «Міст Експрес» зможуть отримувати внутрішні та міжнародні відправлення через найбільшу в Україні мережу поштових терміналів – так званих почтоматів ПриватБанку. Як повідомили представники прес-служби банку, в рамках проекту компанії отримувати відправлення можна самостійно через 400 почтових терміналів, які працюють з сьогоднішнього дня по всій Україні у відділеннях ПриватБанку.
«Отримати пошту тепер можна не тільки в офісах транспортних компаній, але й у відділенні банку. Процес отримання став набагато зручнішим із впровадженням почтоматів, так як вони працюють в режимі самообслуговування без перерв, - відзначає Олександр Куницький - директор служби перевезення "Міст Експрес". - Відправник вказує адресу відділення банку, а адресат отримує після цього SMS про відправку, потім приходить до вказаного в смс відділення банку, авторизує себе за номером телефону або за банківською картою і осередок з посилкою відкриється автоматично».
У банку зазначили також, що до кінця 2015 мережа почтоматів має зрости в три рази і стане найбільшою в Україні. Скоро у відділеннях банку працюватиме більш 1330 точок автоматичного отримання посилок, причому вони будуть розташовуватися не тільки у набільших містах, а й у районних центрах. У банку впевнені, що такі почтомати стануть чудовим додатковим сервісом для їх клієнтів, і одночасно допоможуть поштовим службам зменшити витрати і тим самим залучити нових клієнтів.
«Ми взялися розширювати мережу почтоматів у відділеннях Приватбанку, щоб наші шановні клієнти могли користуватися найкращим сервісом самообслуговування безпечно і зручно, - повідомим керівник «Споживчого кредитування» Андрій Ковтун. - Використання платіжної картки, банківського терміналу та унікальна технологія логістики дозволяє гарантувати клієнтам безпеку отримання своїх посилок».
Почтомат - це поштовий термінал самообслуговування, який працює автоматично, в якому клієнт моє змогу в зручний час самостійно отримувати свою посилку. Відправник має вказати в декларації при відправленні адресу почтомата. Коли посилка буде в почтоматі, одержувач отримає SMS-повідомлення, після чого він вже може забрати відправлення. При цьому він має підтвердити особистість через платіжну картку або ввівши на сенсорному екрані свій номер телефону.
Компанія «Міст Експрес» представляє в Україні міжнародну корпорацію «Meest Corporation Inc.». Вона також входить у групу «Росан», яку створили у 1992 році. Корпорацієя «Meest Corporation» заснована в Торонто у 1989 році. Ця корпорація має приблизно 500 офісів і представництв по 12 країнах і тепер є лідером з пересилання, збирання та доставки поштових відправлень між країнами.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео