Сильний снігопад перетворив Нью-Йорк у місто-привид

Сильний снігопад перетворив Нью-Йорк у місто-привид
185441 ПЕРЕГЛЯДІВ

Райони Нью-Йорку, Бруклін та острівний Манхеттен, стикнулися з наслідками сильної снігової заметілі.


Райони Нью-Йорку, Бруклін та острівний Манхеттен, стикнулися з наслідками сильної снігової заметілі. Частина берегової лінії міста потерпає від ураганних вітрів та високих хвиль. Вкритий снігом також Бостон – найбільше місто штату Массачусетс.
Рафі Менахем, фінансовий консультант, житель Брукліну, розповідає: «Мешканці міста якнайшвидше прямують зараз до своїх домівок, а ті, хто через заметіль застрягли на роботі, ночують прямо там. Всі турбуються про те, чи залишиться справною електромережа міста».
Люди впадають у ще більшу паніку, коли Національна служба погоди США у своїх зверненнях застосовує терміни «критична ситуація» та «історичний шторм». У Нью-Йорку цього ранку міська влада закрила школи, громадський транспорт припинив свою роботу для того, щоб дозволити снігоочисній техніці прибрати кучугури з доріг. Особливо високі замети по собі лишає сніг уздовж узбережжя.
Пізніше синоптики відкликали штормове попередження для більшої частини штатів Нью-Йорк та Нью-Джерсі. Проте саме місто Нью-Йорк, Лонг-Айленд та штат Мен досі знаходяться під загрозою снігового колапсу.
Надзвичайний стан оголошено у семи штатах регіону: Массачусетс, Нью-Йорк, Нью-Джерсі, Коннектикут, Пенсільванія, Род-Айленд та Нью-Гемпшир. До 58 мільйонів чоловік може постраждати від погодних умов. Економічні наслідки бурі можуть простягтися далеко за області прямого впливу.
Більше 4500 авіарейсів було скасовано у вівторок. Ще сотні вже скасовані на середу. Найбільш постраждали аеропорти Нью-Йорку, Бостона та Філадельфії. Авіакомпанії пропонують безкоштовну перереєстрацію квитків на інший день.
Деякі штати оголосили заборону на самостійні автомобільні поїздки. За порушення заборони власникам машин загрожуватиме штраф у $500. Через оголошення надзвичайної ситуації у Філадельфії, автомобілі, які лишають на узбіччях будуть відбуксировані на стоянку за кошти власника через те, що вони заважають роботі снігоочисної техніки.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео