Новини України: Десятки поліцейських вбиті ісламськими терористами

Новини України: Десятки поліцейських вбиті ісламськими терористами
79503 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сорок три полісмени-спецназівці елітного підрозділу були вбиті ісламськими повстанцями на півдні Філіппін, коли вони потрапили в засідку під час полювання на виробників бомб. 


Сорок три полісмени-спецназівці елітного підрозділу були вбиті ісламськими повстанцями на півдні Філіппін, коли вони потрапили в засідку під час полювання на виробників бомб. «Бійці батальйону спеціального призначення загинули у перестрілці, яка вирувала протягом 12 годин у місті Мамасапано провінції Магінданао»,- повідомив заступник генерального очільника поліції Леонардо Еспіна на прес-конференції в Котабато-Сіті. Вражаючі фото, на яких зображені бійці силових органів, розкидані по рисовому полю після перестрілки, вже поширилися в Інтернеті.
Секретар Департаменту внутрішніх справ та місцевого самоврядування Мар Роксас на прес-конференції закликав журналістів вшанувати загиблих хвилиною мовчання та оголосив, що це найбільша втрата за останній час.
Роксас заявив, що цей підрозділ спецназу займається полюванням на малазійського виробника бомб і лідера ісламської терористичної організації, відомого як Марван. ФБР стверджує, що Марван підозрюється у терористичній діяльності. Він учить своїх послідовників виготовленню бомб та легкозаймистих речовин. Державний департамент оголосив нагороду в 5 мільйонів доларів за інформацію про Марвана, яка може сприяти його арешту. Також уряд США пропонує 1 мільйон доларів за інформацію про його спільника – Усмана. Хоча існує версія, що Марван був убитий під час штурму поліцейських. Зараз проводиться аналіз ДНК загиблих терористів для підтвердження цього. Припускають, що Усман втік.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео