Новини України: Україна передала іноземним дипломатам матеріали щодо розслідування теракту в Маріупо

Новини України: Україна передала іноземним дипломатам матеріали щодо розслідування теракту в Маріупо
238234 ПЕРЕГЛЯДІВ

Заступник голови Адміністрації президента Валерій Чалий , керівник Служби безпеки України Валентин Наливайченко, міністр закордонних справ Павло Клімкін зустрілись із послами іноземних країн на якій продемонстрували послам результати розслідування Службою безпеки України щодо вчиненого теракту у Маріуполі.


Заступник голови Адміністрації президента Валерій Чалий , керівник Служби безпеки України Валентин Наливайченко, міністр закордонних справ Павло Клімкін зустрілись із послами іноземних країн на якій продемонстрували послам результати розслідування Службою безпеки України щодо вчиненого теракту у Маріуполі. За словами Валентина Наливайченка СБУ було надано беззаперечні докази причетності до теракту представників самопроголошеної ДНР. Серед наданої доказової бази були радіо перехоплення спілкування сепаратистів, які були залученні до планування і проведення обстрілу Маріуполя.
Також послам продемонстрували відео з допиту людини, яка займалась коригуванням вогню на якому вона розповіла про усі деталі цього страшного злочину. Також голова Служби безпеки повідомив, що ракетні системи залпового вогню з яких велись обстріли і персонал, який здійснював дані обстріли, є представниками Росії. У свою чергу Валерій Чалий повідомив, що обстріл Маріуполя, Волновахи, тролейбуса у Донецьку, збиття «Боїнгу –МН17», а також тортури, які застосовують до українських військових представники ДНР є порушенням абсолютно усіх законів і демонструють, що представники ДНР є справжніми терористами для яких не існує будь яких законів чи правил. Павло Клімкін заявив, що даний злочин варто класифікувати, як злочин проти людяності. «Ми повинні розцінювати цей злочин у моральному аспекті і розцінювати його в якості злочину проти людяності»,- заявив керівник МЗС України. Під час розмови з міжнародними дипломатами Клімкін наголосив, що даний злочин має розглядатись у міжнародному суді у Гаазі і закликав міжнародне співтовариство допомогти Україні реалізувати це. Окрім цього він закликав визнати ЛНР і ДНР терористичними угрупуваннями і допомогти українській владі врегулювати цей конфлікт. Він наголосив, що українська влада хоче вирішити цей конфлікт мирним шляхом без застосування зброї, а основою повинні стати Мінські домовленості. При цьому він не виключив залучення до переговорного процесу й інших країн, зокрема, Сполучених Штатів Америки. Головним завданням, яке стоїть зараз перед українською владою він назвав визволення всіх полонених, які перебувають у полоні в сепаратистів.

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео