Лідер КНДР відвідає Росію

26562 ПЕРЕГЛЯДІВ

Південнокорейське агентство Yonhap повідомляє, що Росія заявляє, що лідер Північної Кореї прийняв запрошення відвідати Москву в травні.


Південнокорейське агентство Yonhap повідомляє, що Росія заявляє, що лідер Північної Кореї прийняв запрошення відвідати Москву в травні.
Інформаційне агентство цитуючи письмову відповідь Кремля каже, що в ньому відсутнє власне ім’я пана Кіма. Чиновник південнокорейського міністерського об’єднання пояснює, що посилання на лідера можуть бути неоднозначними, оскільки номінальним головою держави є Кім Йон Нам, який є президентом Президії Верховних Народних Зборів та традиційно представляє Північну Корею в зарубіжних заходах.
Кім Чен Ин поки не здійснив жодного закордонного візиту від початку свого правління в кінці 2011 року.
Його можливий перший пункт призначення буде під пильним наглядом світової спільноти, оскільки він може показати майбутню політику та стратегію лідера КНДР.
Раніше цього місяця з’являлися повідомлення, у яких припускалося, що Росія може стати місцем першого офіційного візиту пана Кіма. 21 січня голова МЗС РФ пан Лавров заявив журналістам, що Росія запропонувала пану Кіму відвідати травневі свята з нагоди 70-річчя закінчення Другої світової війни. Він сказав, що «перший сигнал від уряду Північної Кореї був позитивним».
Інформаційне агентство Yonhap повідомило, що офіс президента РФ підтвердив, що лідер КНДР був серед глав держав з 20 країн, котрі підтвердили плани взяти участь у святкуваннях. Але у відповіді офісу не було конкретно імені пана Кіма, та було сказано, що «список гостей ще не завершений, запрошені ще продовжують підтверджувати свою участь», повідомляє Yonhap.
З боку КНДР не було ніяких заяв.
Візити Кім Чен Іра, покійного батька нинішнього лідера, ніколи заздалегідь не оголошувалися. Колишній лідер КНДР відвідував РФ незадовго до своєї смерті у серпні 2011 року,. Але він регулярно відвідував Китай, який тоді був найближчим союзником Північної Кореї.
Якщо нинішній лідер країни вирішить відвідати Москву раніше Пекіна, рішення може розглядатися як образа лідеру Китаю Сі Цзіньпіну.
Останніми роками Китай, під тиском США Японії та Південної Кореї, здійснює значний тиск на КНДР щодо його ядерної програми.
Пекін, в деяких випадках, висловлює гнів щодо свого північного сусіда через власні офіційні ЗМІ. Також Китай підтримав посилення санкцій проти Пхеньяна після їхніх недавніх ядерних та ракетних випробувань в 2013 році.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео