Новини України: Рада Європейського Союзу закликала Росію засудити дії терористів на Донбасі

26597 ПЕРЕГЛЯДІВ

Під час надзвичайного засідання Ради Європейського Союзу, яке було скликане через погіршення ситуації на сході України, було ухвалено звернення до Російської Федерації з вимогою засудити дії терористів на Донбасі.


Під час надзвичайного засідання Ради Європейського Союзу, яке було скликане через погіршення ситуації на сході України, було ухвалено звернення до Російської Федерації з вимогою засудити дії терористів на Донбасі. «Рада закликає Росію засудити дії сепаратистів на Донбасі і вважає, що публічні заяви деяких російських чиновників є неприпустимими, оскільки перекручують реальну ситуацію на Донбасі і можуть використовуватись для подальшої ескалації конфлікту.»,- йдеться у зверненні до Росії. Крім цього Рада Європейського Союзу вкотре закликала дотримуватись умов Мінських домовленостей і негайно припинити бойові дії.
При цьому Рада запевнила, що Європейський Союз буде продовжувати дипломатичні дії для забезпечення миру на Донбасі в якомога коротші терміни. На думку європейських чиновників лише за допомогою переговорів і дипломатії можна врегулювати ситуацію на Донбасі. Також, на думку європейців, Мінські домовленості є головним чинником настання миру і їх потрібно виконувати усіма підписантами. При цьому вони зауважили, що Україна повинна залишатись суверенною, незалежною країною, а її кордони мають бути не по хитні. На думку європейських дипломатів для настання миру в першу чергу необхідно встановити контроль на українсько-російському кордоні, звільнити заручників і вивести незаконні збройні формування іноземних краї з території України, а також провести місцеві вибори на території Луганської і Донецької областей. Також Рада звернулась із проханням до усіх сторін конфлікту забезпечити можливість вільного і безпечного доступу міжнародних спостерігачів на територію на якій ведуться бойові дії і на прикордонні пункти пропуску, які не контролюються українськими прикордонниками.

Мої відео