Новини України: На Каховському водосховищі в Запорізькій області рятувальники зняли 16 людей з крижи

185363 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Василівському районі Запоріжжя через погіршення погоди та стрімкого посилення вітру порушилася цілісність льоду в Каховському водосховищі.


У Василівському районі Запоріжжя через погіршення погоди та стрімкого посилення вітру порушилася цілісність льоду в Каховському водосховищі. У результаті декілька крижин, на яких в той момент знаходилися рибалки, відчалили від берега. Напевно, трагедії б не уникнути, якби не регіональний глава служби з НС. Він подбав про зимових рибалок.
- У нас є багаторічний досвід щодо екстремальних ситуацій, так як протягом зими ми проводимо рейди для попередження подібних трагедій, - розповіла начальник відділу Запорізького обласного управління з НС Юлія Баришева. - Незважаючи на наші численні попередження, в той день рибалки все ж таки вийшли на лід. Після обіду льодова обстановка і погода різко змінилися. Перші сигнали від жителів Василівського району Запорізької області, які помітили відірвану крижину, на якій було 6 рибалок, надійшло приблизно о першій годині. Від берега крижину відділяла 200-метрова вимоїна. Рибалки зателефонували також до служби порятунку Василівського райсектора. Цих шість чоловік представники аварійно-рятувального загону зняли з крижини на повітряній подушці за допомогою катера.
Трохи згодом надійшов ще один сигнал про двох рибалок, які опинилися в такій же ситуації поблизу села Верхня Криниця. Їх також рятувальники доставили на берег. Після цього ще 8 чоловік зняли з крижини біля села Плавні.
Підведемо підсумки: за дві години рятувальники доставили на берег 16 чоловіків. На щастя, допомога лікарів нікому не знадобилася. Любителі риболовлі подякували рятувальникам, але чесно зізнавалися, що і надалі будуть рибалити в подібних умовах, так як відмовити в задоволенні собі посидіти над лункою з вудкою не можуть, хоча вони розуміють, що ризикують цим своїм життям. Рятувальники попереджають рибалок: більш-менш міцний лід на водоймах зберігався до 17 січня. В Україні настало потепління, тому лід поступово почав підтаювати. У минулу суботу товщина льоду вже була небезпечною, так як вона буда всього десять сантиметрів.
Співробітники рятувальної служби України вживають профілактичні рейди регулярно. В місцях ловлі на Дніпрі та водосховищах, на узбережжі Азовського моря поширюють газету «Ситуація», в якій чітко і ясно написано, як можна уникнути небезпечних моментів, або що робити, щоб врятуватися самому або допомогти врятувати людину, яка провалився під лід. Також в електричках, якими жителі Запорізької області відправляються на рибалку, ведуться роз’яснювальні бесіди. До речі, частина рибалок все таки прислухається до порад.
Враховуючи теперішню крижану обстановку і несприятливий прогноз гідрометцентру, начальник главку розпорядився обладнати ще один рятувальний пост, на якому чергуватиме катер на повітряній подушці цілодобово. Другий катер базується тепер в Енергодарі для швидкого реагування на ЧП в акваторії водосховища. Для порятунку людей підготовлено 24 плавзасоби.
Варто зазначити, що у служби порятунку є як однодумці, так і представники влади.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео