Екс-президента Панами запідозрили в корупції

211803 ПЕРЕГЛЯДІВ

Верховний суд Панами проголосував на користь розслідування над звинуваченнями в корупції щодо колишнього президента Рікардо Мартінеллі.


Верховний суд Панами проголосував на користь розслідування над звинуваченнями в корупції щодо колишнього президента Рікардо Мартінеллі.
Суд постановив, що призначить спеціального прокурора для розслідування закидів, що пан Мартінеллі підписував завищені багатомільйонні контракти під час свого перебування на посаді з 2009 по 2014 року. Сам пан Мартінеллі заперечує дані звинувачення.
Наступник пана Мартінеллі, Хуан Карлос Варела, у власній передвиборній кампанії обіцяв очистити панамську політику.
Верховний суд прийняв рішення у середу після того, як колишній державний чиновника звинуватив пана Мартінеллі в тиску на нього з метою підписати «аномальні» контракти на суму 45 млн доларів.
Колишній чиновник, Джакомо Тамбуреллі, відповідав за втілення державної соціальної програми і сам перебуває під слідством за звинуваченням у корупції.
Звинуваченнями побудовані навколо підозри, що уряд закупав за дуже завищеними цінами сухі харчі, які роздавали студентам в рамках своєї соціальної програми.
Пан Мартінеллі, який є крупним магнатом супермаркетів, заявив, що звинувачення є частиною політичної вендети щодо нього з боку президента Варели.
Пан Варела в минулому звинуватив пана Мартінеллі у отриманні хабарів, але це перший раз, коли колишній лідер стикається із офіційне розслідування.
Пан Мартінеллі відправився до Гватемали у середу, щоб бути присутнім на засіданні парламенту Центральної Америки, регіонального політичного органу зі штаб-квартирою в Гватемалі. Колишній лідер не сказав, чи буде він повертатися до Панами. «Я зроблю це рішення в майбутньому, але я не збираюся йти на судовий розгляд, організований паном Варелою», сказав він.
Під час своєї президентської кампанії пан Варела, колишній союзник пана Мартінеллі виявився його ярим супротивником, та сказав, що він викорінив би широко поширену корупцію всередині політичної системи Панами.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео