По ринку Греції вдарив страх дефолту

105976 ПЕРЕГЛЯДІВ

Грецькі фінансові ринки опинилися у збентеженні в середу після того як новий уряд вирішив кинути виклик міжнародним кредиторам країни.


Грецькі фінансові ринки опинилися у збентеженні в середу після того як новий уряд вирішив кинути виклик міжнародним кредиторам країни. Новий прем’єр-міністр Греції Алексіс Ципрас заявив, що його партія не може розчарувати виборців, які за неї голосували.
Прибутковість грецьких облігацій підскочила до 13,5% за п’ять років, що відображає побоювання інвесторів, які не зможуть отримати свої гроші назад. За три дні ціни на акції на афінській фондовій біржі впали більше, ніж на 9%. Найбільше втратили банки – їх акції знизилися в ціні на 26,67%.
Зважаючи на ситуацію, банки Греції фактично втратили 43% від своєї вартості. Вихід країни з єврозони означатиме, що банківські рахунки потрібно буде перевести в національну грецьку валюту.
Драматичний спад настав після того як новий прем’єр-міністр Греції Алексіс Ципрас сказав на першому засіданні кабінету міністрів, що він планує провести переговори з кредиторами з приводу 270 мільярдів доларів на порятунок економіки. Він заявив: «Ми йдемо до того, щоб радикально змінити ситуацію в управлінні й адмініструванні країні». Ципрас вже призначив групу міністрів, які забов’язалися зупинити повну приватизацію найбільшого порту Греції Piraeus Port Authority, продаж якого мав стати частиною міжнародної фінансової допомоги. Це також зупинить запланований продаж 51% акцій відкритого акціонерного товариства енергетики Греції.
Прем’єр-міністр планує відновити на роботі працівників державного сектору, які були звільнені без належного обґрунтування і оголосив про підвищення суми пенсійних виплат для пенсіонерів з низьким прибутком.
Міністр економіки Німеччини Зігмар Габріель піддав критиці рішення призупинити приватизацію організацій та компаній, заявивши, що Афіни повинні були обговорити це рішення з їхніми партнерами в єврозоні, перш ніж робити гучне оголошення. ЄС вже неодноразово попереджали новий уряд Греції про необхідність дотримання своїх забов’язань. Дефолт може призвести до виходу країни із зони європейської валюти.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео