Лідери Італії сперечаються щодо кандидатури нового президента

Лідери Італії сперечаються щодо кандидатури нового президента
53154 ПЕРЕГЛЯДІВ

Прем’єр-міністр Італії Маттео Рензі назвав суддю конституційного суду Серхіо Маттареллу як свого кандидата на виборах президента країни у парламенті.


Прем’єр-міністр Італії Маттео Рензі назвав суддю конституційного суду Серхіо Маттареллу як свого кандидата на виборах президента країни у парламенті.
Посада в основному є церемоніальною, але саме голосування є важливим для пана Ренці після відставки 89-річного Джорджо Наполітано цього місяця, який посилався на «значну втому».
До суботи не очікується успішного голосування, оскільки наразі кандидат для перемоги повинен отримати дві третини голосів. Більше 1000 мають право проголосувати за майбутнього президента країни.
Пан Наполітано віддати свій голос у першому турі пану Маттареллі, сказавши журналістам, що він людина «абсолютної лояльності та пристойності».
Пан Маттарелла був міністром оборони та членом лівоцентристської Демократичної партії пана Ренці. Його кандидатура отримала одностайну підтримку на засіданні виборців від цієї партії, кількість яких є близькою до 400.
Однак кандидат повинен отримати 673 голосів, щоб домогтися успіху в перших трьох раундах, і це розглядається як малоймовірний перебіг подій. Італійська RAI TV запропонувала пану Маттареллі залучити деяких із інших 561 голосів.Якщо голосування триватиме до четвертого раунду у суботу, простої більшості у 505 голосів буде достатньо для того, аби стати 12-м президентом Італійської республіки.
Згідно з конституцією, будь-який громадянин Італії, старший за 50 років може бути висунутий депутатами.
Посаду має ключове значення для призначення прем’єр-міністра. За вісім з половиною років перебування на посаді пана Наполітано Італія мала п’ять прем’єр-міністрів.
Партії пана Ренці буде потрібна додаткова підтримка від інших партій, таких як «Ліві екологія свобода» Нікі Вендоли, «Рух 5 зірок» Беппе Грілло та центристських партій, таких як «Цивільний вибір».
Однак правоцентристська партія «Forza Italia» колишнього прем’єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі виступає проти кандидатури пана Маттарелли. Кажуть, що вони підтримують ще одного колишнього прем’єра, Джуліано Амато. Хоча пан Берлусконі не є наразі членом Сенату, через його засудження за ухилення від сплати податків, він як і раніше очолює «Forza Italia».

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео