Новий король Саудівської Аравії робить перестановки в уряді

53143 ПЕРЕГЛЯДІВ

Король Саудівської Аравії Салман оголосив про великі перестановки в кабінеті міністрів, через тиждень після того, як він зійшов на трон.


Король Саудівської Аравії Салман оголосив про великі перестановки в кабінеті міністрів, через тиждень після того, як він зійшов на трон.
Начальник розвідки та голова Ради національної безпеки були замінені.
Інші високопоставлені чиновники, у тому числі міністри оборони, нафти та закордонних справ, зберегли свої робочі місця.
Губернатор Мекки та губернатор столиці Ер-Ріяд були замінені так само як і кілька високопоставлених релігійних діячів.
Король Салман – зведений брат покійного короля Абдалли – також дав премію у розмірі двомісячної заробітної плати усім саудівським державним службовцям та військовослужбовцям. Пенсіонери та студенти також отримали подібні бонуси.
Ці зміни були оголошені в 30 королівських указів.
«Шановний народ: Ви заслуговуєте більшого, і все, що я роблю не дасть змоги дати вам те, на що ви заслуговуєте», пізніше сказав король у свому Twitter’і. Він попросив громадян "не забувати мене у своїх молитвах".
Прес-агентство Саудівської Аравії повідомило, що король Салман звільненив начальник розвідки принц Халіда бін Бандара бін Абдул Азіза аль-Сауда від займаної посади. Генерал Халід бін Алі бін Абдулла аль-Хумаідан став новим начальником розвідки.
Племінник покійного короля, принц Бандар бін Султан був звільнений зі своїх постів – генерального секретаря Ради національної безпеки та радника короля.
Двоє з синів Абдулли були також звільнені - принц Мішаал, губернатор регіону Мекка та принц Туркі, який управляв столицею Ер-Ріяд.
Міністр нафти Алі аль-Наїмі, міністр закордонних справ принц Сауд аль-Фейсал та міністр фінансів Ібрагім аль-Ассаф залишатися на своїх посадах.
Інший син покійного Абдулли принц Мутаіб зберіг свою посаду міністра національної гвардії.
Салман також змінив кілька високопоставлених релігійних діячів, знявши двох священнослужителів, які розглядалися як порівняно ліберальні, з їх посад у міністерстві юстиції та релігійній поліції.
Через декілька годин після смерті короля Абдалли 23 січня Салман призначив одного зі своїх синів, принца Мохаммеда бін Салмана міністром оборони. Він також оголосив ще одного зі зведених братів короля Абдулли, Мукрін, новим наслідним принцом.
Міністр внутрішніх справ, 55-річний принц Мохаммеа бін Наїф, був назначений заступником наслідного принца, що робить його другим у черзі на престол та ефективно згладжує лінію спадкоємства на довгі роки.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео