Новини України: Міліція затримала людину, яка повідомила про завідомо неправдиве замінування вокзалу

185366 ПЕРЕГЛЯДІВ

Працівникам оперативних служб на Одеській залізниці вдалося затримати зловмисника, який подзвонив на лінію «102» з повідомленням про замінування залізничного вокзалу.


Працівникам оперативних служб на Одеській залізниці вдалося затримати зловмисника, який подзвонив на лінію «102» з повідомленням про замінування залізничного вокзалу.
- Сигнал про хибну закладену бомбу надійшов до частини лінійного відділу на залізничній станції Одеса-Головна рівно в 17.55 28 січня 2015 року, - розповіли в секторі зв’язків з громадськістю. - Той, хто телефонував стверджував, що вибух станеться опівночі.
Черговий миттєво ввів у дію план, що має назву «Вибухівка». З будівлі вокзалу оперативно евакуювали більше 2760 людей. При двогодинному обстеженні залізничного вокзалу та прилеглої території вибухівку не виявили. О 20.40 «Вибухівку» скасували. відомо, що через дзвінок про хибну вибухівку затримка руху потягів склала до 2.5 годин.
- Під час відпрацювання на залізничній станції Одеса-Головна представники карного розшуку провели затримання чоловіка, який поводився досить підозріло і уникав зустрічі з правоохоронцями, - повідомив заступника начальника Одеського управління міліції, полковник Олег Донченко. - Молодик був у стані алкогольного сп’яніння, не мав при собі документів. У черговій частині він зізнався, що з трьох телефонів, які розташовані неподалік вокзалу, повідомляв про замінування.
Виявилося, що зловмисником є 25-річний, неодноразово судимий мужчина, житель одного з сіл Одещини, який пояснив, що це повідомлення він зробив як знак протесту проти влади і складної обстановки в державі.
Вже правоохоронці встановили, що підозрюваний приїхав до Одеси в пошуках роботи, на ринку заробив десь 70 гривень, які витратив відразу на спиртні напої. Як виявилося, раніше мужчину неодноразово судили за грабежі, останній раз сидів в 2013 році, і дотепер судимість не погашена.
За цим фактом розпочата кримінальна справа за статтею 259 (Завідомо хибне повідомлення про пошкодження чи знищення об’єктів власност загрозу та безпеці громадян) КК України. Якщо підтвердиться вина зловмисника, йому загрожує позбавлення волі до шести років

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео