Новини України: В Одеській області невідомі нелюди розбили меморіальну дошку Віталія Шума, який заги

185464 ПЕРЕГЛЯДІВ

У місті Іллічівську, яке знаходиться в 25 кілометрах від Одеси, невідомі люди поглумилися над пам’яттю патріота нашої держави - українця Віталія Шума, який помер як справжній герой у бою в боротьбі за Україну.


У місті Іллічівську, яке знаходиться в 25 кілометрах від Одеси, невідомі люди поглумилися над пам’яттю патріота нашої держави - українця Віталія Шума, який помер як справжній герой у бою в боротьбі за Україну.
Про цей жахливий випадок повідомила одна з активісток Анна Сивак: «Це зробили в неділю, 1 лютого 2015 року, з явною метою не просто нашкодити. Нелюди зібрали всі уламки, щоб лишитися непоміченими і сщезли з місця події. Знову мамі Віталіка Шума буде зле. Невже беззмістовні політичні ігрища вартують хворого серця матері? », - пише активістка на своїй сторінці в соціальній мережі.
Варто нагадати, що двадцятидев’ятилітній Віталій Шум є одним із перших героїв, які померли смертю хоробрих під час війни з російськими бандами на території українського Донбасу. Відомо, що він пішов воювати добровольцем та служив кулеметником механізованого батальйону 28 механізованої бригади. Помер на полі битви за декілька кілометрів від кордону України та Росії, біля села Маринівка, що знаходиться у Шахтарському районі Донеччини. В той день він відбивав танкову атаку. Це сталося 16 липня 2014 року.
- Віталік Шум сказав: «Я знаю, що повинен захищати свою Батьківщину», і пішов у військкомат, - згадують друзі загиблого бійця. - Він дійсно дуже любив Батьківщину.
На жаль, прощалися з Віталієм у Іллічівську тільки два місяці після смерті: більше місяця тіла загиблих українців неможливо було винести,адже там велися бойові дії, а потім провели дві експертизи ДНК та мусили оформити необхідні формальності. Ховали хлопця-героя в закритій труні.
А 5 грудня 2014 року на будинку, в якому раніше проживав Віталій Шум, на Карла Маркса, було встановлено меморіальну дошку.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео