УКРАЇНА ІНФОРМ

Новий обмін полоненими: Україна передала списки

Новий обмін полоненими: Україна передала списки
43012 ПЕРЕГЛЯДІВ

На офіційному сайті Офіса Президента повідомили про те, що в присутності Тристоронньої групи до складу якої входять Україна, Росія та ОБСЄ, українська сторона оголосила списки щодо звільнення своїх громадян із полону, який відбудеться найближчим часом.

Також українськи представники, в межах гуманітарної групи, запевнили про готовність до обміну полоненими «всіх на всіх».

Теги: обмін полоненими,Інформаційне агентство,УКРАЇНА ІНФОРМ, новини України
Автор: News Ukraine

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео