УКРАЇНА ІНФОРМ

Вітольд Фокін приєднається до Кравчука на засіданнях Тристоронньої контактної групи

Вітольд Фокін приєднається до Кравчука на засіданнях Тристоронньої контактної групи
92385 ПЕРЕГЛЯДІВ

Перший прем’єр-міністр України Вітольд Фокін все-таки братиме участь у засіданнях Тристоронньої контактної групи в Мінську. Проте його туди запросив не Кравчук, а Єрмак, а сам Фокін вважає це честю фіналом свого життя. Також він готовий відвідати окуповані території.
Вітольд Фокін, перший прем’єр-міністр України, заявив, що рішення про участь в Тристоронній контактній групі йому далося нелегко. Причиною цьому є суспільне невдоволення призначенням його та Леоніда Кравчука до складу української делегації. Фокін вважає «честю фіналу свого життя участь у переговорах і допомогу Батьківщині».
Він зазначив, що його разом із Леонідом Кравчуком тиждень тому туди запросив голова Офісу Президента Андрій Єрмак. Проте Фокін волів спочатку обговорити це із своїм майбутнім керівником.
Фокін зазначив, що він і Кравчук досягли узгодженості у тому, що припинення вогню – це крок до миру, але не сам мир, проте, за його словами, це у жодному разі не рух у сторону капітуляції. Він вважає, що в переговорах повинні брати участь люди, які прагнуть миру, а не політизувати процес.
Він також заявив про готовність відвідати окуповані території разом із групою спеціалістів та політиків, щоб «зрозуміти їхню позицію».

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,Вітольд Фокін, Тристороння контактна група
Автор: News Ukraine

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео