Один день в ролі керівника.

Один день в ролі керівника.
165312 ПЕРЕГЛЯДІВ

7 грудня в рамках Всеукраїнського тижня права з метою посилення практичної складової навчального процесу завідувачем кафедри ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка, доктором юридичних наук Володимиром Нестеровичем спільно з керівництвом Головного територіального управління юстиції у Луганській області вперше було впроваджено юридичну модальність, у рамках якої керівництво Головного територіального управління юстиції у Луганській області на один день передало свої повноваження студентам та курсантам Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка. Обов’язки начальника Управління Тетяни Філатової взяла на себе студентка 105 групи університету Катерина Лук’янова, а курсант 102 взводу Данило Добрєв, виступив у ролі завідувача сектору зі зв’язків з громадськістю Головного територіального управління юстиції у Луганській області.

Виконуючи обов’язки, молодь ознайомилась з роботою відділів управління юстиції та провела особистий прийом громадян з питань роз’яснення вимог чинного законодавства. Протягом дня двері кабінету «нового керівництва» були відкриті для всіх працівників, які мали питання, хотіли поділитися поточними проблемами або висловити побажання щодо організації роботи Головного територіального управління юстиції у Луганській області.

«Цей захід спрямовано на підвищення рівня активності та акумулювання громадянської свідомості молоді та допомагає їм усвідомити відповідальність за власні дії», - зазначила Тетяна Філатова.

«Важливість впровадження такого роду юридичних модальностей у навчальний процес наочно засвідчило, що для ефективного виконання завдань у правничій сфері одних юридичних знань все таки замало. На сьогодні успішний керівник-правник неодмінно повинен бути мультифункціональним. Це вимагає від нього знати державне управління, бухгалтерський облік, психологію, гармонійно поєднувати гнучкість та жорсткість у роботі з персоналом, бути комунікабельним та креативним, а також вміти швидко приймати правильні рішення. Дуже чудово коли студенти побачили такого керівника наживо, ніж прочитали про нього у підручниках. Особистий приклад звичайно є найбільшим мотиватором для студентів», - підкреслив Володимир Нестерович.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео