Осінь: хандра, депресія, апатія чи творче пробудження?

Осінь: хандра, депресія, апатія чи творче пробудження?
211218 ПЕРЕГЛЯДІВ

Осінь. Для когось це пора буяння кольорового листя на гіллях дерев, чудовий час, щоб попити ароматну каву з друзями в парку або ж вдалий момент приміряти яскравий світер. Однак, є й ті, хто вважає осінь депресією. Для цих людей настає період безпричинного почуття смутку, безнадії, гніву, апатії.
Кожна країна по-своєму визначає цей цікавий стан. Англійці- спліном, росіяни- хандрою, а українці називають своє погіршення настрою, стану депресією.
За офіційними даними Всесвітньої організації охорони здоров'я майже кожен п'ятий страждає від апатії, пригнічення, сонливості, емоційного та працездатного зниження. Такий стан відомий кожному за своїми ознаками та й проявляється він виключно в темну, холодну, дощову пору року.
Психологи вважають, що сезонні коливання притаманні людям, які втомилися від роботи, яким набрид офіс та робота за комп'ютером, чутливим, емоційний. В цей час варто з'ясувати:ви втомилися від роботи чи у вас осіння апатія? До речі, депресія, як ознака хвороби, може виникати в результаті втрати близької людини або розлучення. І ви явно можете цей стан сплутати з депресією. Ознаки поганого настрою-набір ваги або навпаки різке схуднення, безсоння або потяг до сну, безвихід, а там і суїцидальні думки. В такому випадку варто звернутися до фахівця, самостійно вийти із цього стану вам не вдасться.
Психологи зазначають, що головною проблемою сезонних коливань є зменшення світлового дня. Вам здається, що постійно темно, не визначає сонячної енергії, вітаміну D, який потрібен для нашого організму. Варто дбати про своє освітлення, частіше виходити на вулицю на свіже повітря та по максимуму отримувати енергію Сонця.
В осінній період фахівці рекомендують більше рухатися, а не засиджуватися вдома, вкутавшись в теплу ковдру. Сидіти і думати про щось сумне призведе до пригнічення. Активна прогулянка, ранкова зарядка, мандри в гори- хороший варіант подолати хандру. Під час руху виділяється гормон"ендорфін "-гормон радості. Аби не піддаватися осінній меланхолії можете відвідати з друзями театри, кінотеатри, просто поспілкуватися в кафе або послухати разом хорошу музику. "Не варто закриватися",-радять психологи.
Кольори також відіграють вагоме значення в сезонних змінах. Яскраві кольори відразу додадуть настрою. Вважають, що найкраще підійде для цього червоний або жовто-гарячий. Варто й не забувати про кольори інтер'єру у вашому приміщенні. Явно темні відтінки не піднімуть вам хорошого емоційного стану. Також ні для кого не секрет, що солодощі допомагають тримати емоційний баланс, не втрачати почуття міри. Вчені Вашингтонського університету з'ясували, що отримання глюкози нашим організмом сприяє кращій роботі мозку.
А ще психологи радять користуватися практикою майндфулнес. Це так звана методика зосередження. Аби не втрачати зв'язок із зовнішнім світом, аби навчитися насолоджуватися тими моментами, які дає нам осінь-варто використати цей прийом. Адже розсіяність часто впливає на результат роботи та водночас настрій. Наразі є організації, які навчають майндфулнес. Зокрема, навчитися цьому прийому можна самостійно. В інтернеті досить таких вебінарів. Цінні прийоми дадуть вам змогу зосередитися на власному диханні, думках або природі.
Тож аби зберегти психологічне та фізичне здоров'я, адаптуватися до сезонних змін, ви можете використовувати вище зазначені методики. Адже осінь-це весела пора. Тільки в цей період ви можете побачити кольорове сяйво листя, насолодитися чистим, свіжим повітрям, прогулянками з рідними та просто побути наодинці з природою. Смуток, холодна пора-це ваш час творчого пробудження.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео