У Волинській ОДА стверджують про позитивний вплив карантину вихідного дня

У Волинській ОДА стверджують про позитивний вплив карантину вихідного дня
33480 ПЕРЕГЛЯДІВ

На жаль, рівень захворюваності на СОVID-19 у Волинській області як і раніше залишається високим, проте карантин вихідного дає позитивний результат і темпи приросту нових випадків інфікувань дещо знизилися.


Така інформація стала відома від заступниці директора Волинського обласного лабораторного центру МОЗ України Надії Костирки під час онлайн-брифінгу, що відбувся 26 листопада 2020-го року.


Зниження кількості контактів є головною причиною зменшення нових випадків захворювання. Таке обмеження дає свої плоди і тому за останні три тижні можна спостерігати послаблення інтенсивності захворюваності.


Надія Володимирівна також звернула увагу на те, що хоч рівень поширення хвороби в області залишається високим, проте ситуація на Волині дещо стабілізувалася. На даний момент Волинська область займає 9 місце в Україні за чисельністю хворих на коронавірус. Та, як вже було зазначено раніше, кількість нових хворих зменшується. Так, за два останні тижні темпи приросту становлять 13%, а перед тим темпи приросту кількості випадків захворювання становили більше 60%.


За статистикою, з початку пандемії в області зареєстровано близько 23 тис. випадків захворюваності, понад 15 тис. осіб одужало, більше 7 тис. осіб продовжують хворіти, 418 випадків завершилися летально.


Також Надія Костирка зауважила, що із тестуванням в області немає проблем, як правило результати готові протягом доби. За весь період епіднагляду методом ПЛР-тестування обстежено близько 105 тис волинян, щоденно тестуються 1-1,3 тис. осіб.

Мої відео