Атомна станція на Місяці? Найближчі плани NASA

Атомна станція на Місяці? Найближчі плани NASA
176871 ПЕРЕГЛЯДІВ

Національне управління з аеронавтики та дослідження космічного простору та інші агентства за роки дослідження космосу зробили важливі внески в історію Землі:

·       Знімки подій Чорної діри в горизонтальному положенні;

·       Дослідження Марсу за допомогою марсоходу Curiosity;

·       Виявлення такого явища як гравітаційні хвилі;

·       Відкриття темної енергії;

·       Знахідка червоних гейзерів;

·       Існування питної води на Марсі.

Ці та інші внески дали купу інформації для дослідження навколишнього світу та нову платформу для ще крутіших проєктів.

Сьогодні ми поговоримо про майбутні проєкти агентства NASA, яке не припиняє дивувати нас цікавими фактами та грандіозними планами, які розписані на декілька років вперед.

Нещодавно NASA почало займатися розробкою місії Artemis Space Launch System (система космічного старту Артеміс). Перша спроба буде  безпілотною, у 2021 році. Астронавтів на цю місію хочуть відправити аж через чотири роки.

Перші два модулі місячної станції хочуть запустити в жовтні-грудні 2023 року. На першій згадці NASA мали відправляти окремо на різних ракетах, але було прийнято рішення відправити модулі спільною ракетою та дві одразу. Участь у запуску станції буде брати ракета Falcon Heavy, що безпосередньо є проєктом SpaceX.

Сам проєкт часто затримували через дрібні деталі, тому 2024 рік не є остаточним та буде надалі обговорюватися.

Через 6 років планують вже інший проєкт –  атомна станція на Місяці. Американська влада спочатку сконструює станцію на Землі, а вже потім відправлять у відкритий простір для дослідницького проєкту.

Для чого потрібна ця станція?

·       Детальне вивчення Місяця;

·       Експериментальна платформа для технологій;

·       Швидше та дешевше пересування космонавтів.

За новинами космосу слідкуйте на сайті, бережіть себе та будьте здорові!!!

Теги: космос,місяць,nasa

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео