Як зареєструвати ТОВ: порядок створення підприємства

Як зареєструвати ТОВ: порядок створення підприємства
141635 ПЕРЕГЛЯДІВ

Електронні послуги роблять взаємодію громадянина і бізнесу з державою не лише прозорою та зручною, але й мінімізують можливість поширення пандемії. Вони економлять гроші та час і роблять державне управління більш ефективним.
Реєстрація компанії та внесення змін до установчих документів можливі лише у кілька кліків!

Перед тим, як відкрити ТОВ, засновники повинні з’ясувати і затвердити наступні моменти:
назва юридичної особи. Вона повинна бути затверджена як в повній, так і в скороченій формах;
дані про бенефіціарного власника (якщо такий є) або обґрунтувати причину його відсутності;
місця розташування ТОВ;
відомості про кожного із засновників;
види запланованої діяльності підприємства з подальшим їхнім відображенням в кодах КВЕД;
розмір статутного капіталу із зазначенням точної частки кожного учасника ТОВ;
контактну інформацію юрособи;
установчий документ (положення, статут тощо), який буде обумовлювати подальші кроки реєстрації ТОВ;
найменування керуючого органу (зафіксоване протоколом зборів засновників).

Зареєструвати ТОВ не виходячи з будинку можна через Єдиний портал державних послуг "Дія" за посиланням: https://id.diia.gov.ua, витративши на всю процедуру не більше 30 хвилин. Онлайн-послуга забезпечить онлайн-реєстрацію ТОВ з можливістю формування необхідної редакції модельного статуту, шляхом вибору відповідних пунктів або використання редакції за замовчуванням.

Одночасно можна подати заяву на застосування спрощеної системи оподаткування та реєстрацію платником податку на додану вартість (ПДВ).

Діючі ТОВ, що працюють на підставі власної редакції установчих документів, отримують можливість дистанційно перейти на модельний статут без необхідності відвідувати центри надання адміністративних послуг чи суб’єктів державної реєстрації особисто.

Найперше і найнеобхідніше, що знадобиться під час реєстрації, це – кваліфікований електронний підпис. Потрібно авторизуватися у кабінеті громадянина на порталі "Дія" https://id.diia.gov.ua

Далі необхідно заповнити онлайн-форму на отримання послуги, обрати потрібні вам опції модельного статуту та накласти електронний цифровий підпис засновника (засновників).
Після цього вказані документи стають доступними державному реєстратору для прийняття відповідного рішення.

Розгляд документів здійснюється протягом 24 годин після надходження, окрім вихідних та святкових днів.

Як отримати повідомлення про реєстрацію ТОВ?
Отримати інформацію про вже зареєстровану юридичну особу або отримати результат надання адміністративної послуги у вигляді виписки або установчого документу можна в безкоштовному форматі на Порталі електронних сервісів за кодом адміністративної послуги, який міститься на відповідному описі документів для певної реєстраційної дії:
https://usr.minjust.gov.ua/content/free-search - відомості про юридичну особу;
https://usr.minjust.gov.ua/content/get-documents - результати надання адміністративної послуги у вигляді виписки та/або статуту.

Статус заяви можна буде перевірити безпосередньо у особистому кабінеті громадянина. Тільки-но ТОВ буде зареєстровано, запис про це з’явиться у Єдиному державному реєстрі.

Якщо у Вас залишились питання, звертайтесь до Управління державної реєстрації Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) за телефоном (044) 541-07-21.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео