7 квітня – усі на зарядку

7 квітня – усі на зарядку
132758 ПЕРЕГЛЯДІВ

Фонд волонтерів України проводить загальноукраїнську акцію «Плі-о-пліч!», в якій зможе прийняти участь абсолютно кожен мешканець будь-якого міста країни


Фонд волонтерів України проводить загальноукраїнську акцію «Плі-о-пліч!», в якій зможе прийняти участь абсолютно кожен мешканець будь-якого міста країни.
7 квітня, у Всесвітній день здоров’я, від Дніпропетровську до Закарпаття, від Києва до Одеси відбудеться благочинний захід спортивного напряму. Хто зможе прийняти участь? Абсолютно всі! А найактивнішим учасникам, що організують руханку в своєму рідному селі, вищому навчальному закладі, школі, та організують креативну та оригінальну зарядку – будуть присвоєні цінні нагороди та подарунки особисто від президента фонду – Тимофія Нагорного.
Все, що вам потрібно, це:
1. Організувати 10 і більше осіб для масової зарядки.
2. Зробити 2 фото, на якому учасники роблять зарядку і тримають в руках літери з назвою свого населеного пункту.
3. Фотозвітнадсилати на адресу: volunteers. ua@gmail. com
4. У листі вкажіть своє ім’я, прізвище, контактні дані, область, населений пункт і кількість учасників.
Нагадаємо, що Фонд волонтерів України почав своє існування у 1989 році. Щоправда, організація тоді тільки починала працювати у соціальній сфері і навіть не мала офіційної назви. Ще за радянських часів невелика група людей поставила собі за мету створення спільноти, яка об’єднала українців не ідеологічними шляхами та методами пропаганди, а простими вчинками, які принесуть користі більше, аніж слова. Нагадуємо, Фондом було організовано більше 500 великих благочинних проектів і тільки уявіть, 30 тисяч адресних допомог!
Самі ж організатори руханки розповідають, що спортом об’єднати людей дуже легко, а сьогодні продемонструвати єдність – як ніколи важливо для нас. Крім того, волонтери Фонду натякають, що саме 7 квітня вся Україна зможе встановити новий рекорд з наймасовішого спортивного змагання.
Якщо ти хочеш підтримати позитивний імідж України – приходь!
Якщо ти хочеш пропагандувати здоровий образ життя й спорту – приходь!
Якщо ти хочеш бути одним з тих, хто формує культуру спілкування між різноманітними верствами населення – приходь на руханку 7 квітня і покажи, що Україна – єдина!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео