Смерть охоронця на Миколаївщині: деталі події

Смерть охоронця на Миколаївщині: деталі події
38220 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вчора, 30 листопада 2020 року голова сільради Красюк Володимир Іванович повідомив, що в селі Іванівка (Первомайський район) Миколаївської області зник 62-х річний чоловік.

Коли правоохоронці завітали на адресу, за якою проживала особа, побачили чоловіка без ознак життя та з численними ножовими порізами. Чоловік в цьому домі проживав сам, долий час працюючи охоронцем в дитячому садочку.

Після обшуків в будинку та подвір’ї, працівники поліції також заявили про зникнення речей власного спожитку, такі як телефон, лептоп та мопед Honda. Під час огляду тіла було встановлені місця нанесення  ножових ударів – грудна клітина та стегно чоловіка.

Місцева поліція відкрила кримінальну справу за статтями 115 (навмисне вбивство), стаття 187 (розбійницькі дії) та стаття 289 (заволодіння чужим транспортом) Кримінального кодексу України. Тому, хто вбив та забрав майно чоловіка, чекає довічне ув’язнення та вилучення усього майна.

Тіло вже відправили на експертизу для остаточного з'ясування причини смерті чоловіка, продовжуються пошуки свідків та злочинця.

Увага! Якщо ви раптом стали свідком цієї події та маєте хоч якусь інформацію, яка може допомогти пришвидшити розслідування, звертайтеся у відділок поліції Первомайського району, яка знаходиться по вулиці Михайла Грушевського, 29 або за телефонами «102» та (05161) 7-52-02.

Також нагадуємо, що на Миколаївщині поблизу села Добра Воля (Новобугський район) невідомі побили чоловіка та засунули до багажника свого автомобіля. Чоловіку вдалося привернути увагу прохожого, щоб той викликав швидку медичну допомогу, швидка своєю чергою вже на місці викликала поліцію. Затримали двох чоловіків, які знущались з  особи та хотіли викрасти його. Чоловіки були з Кривого Рога.

Поліціянт, який одразу не зреагував на побачене, звільнили з роботи, а двох чоловікам загрожує до 5 років в’язниці.

За новинами слідкуйте на сайті, бережіть своїх рідних та  будьте здорові!!!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео