Не менше 500 метрів: суд заборонив кривднику наближатися до колишньої дружини

Не менше 500 метрів: суд заборонив кривднику наближатися до колишньої дружини
53051 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Офіційно з чоловіком розлучилися наприкінці 2019 року, але фактично розірвали стосунки ще у 2018, причиною стала насильницька поведінка чоловіка. Втім весь цей час колишній чоловік не залишає в спокої: весь час переслідує, приходить до місця проживання та роботи, наносить тілесні ушкодження, пише смс-повідомлення, в яких містяться погрози, приниження, а також вчиняє психологічний тиск. Крім цього він надсилає смс-повідомлення сину та переслідує друзів з метою розшукати мене», - таку історію при зверненні до Миколаївського місцевого центру з надання БВПД розповіла жінка, яка потерпала від домашнього насильства. Для захисту прав у суді жінці було призначено начальницю Миколаївського бюро правової допомоги Анастасію Заболотькову.
Вивчивши матеріали справи, фахівчиня склала заяву до суду про видачу обмежувального припису відносно колишнього чоловіка клієнтки, в якій вказала всі обставини справи. Зокрема, зазначила, що працівниками поліції неодноразово проводилися профілактичні бесіди з кривдником. Останнього разу його притягнуто до адміністративної відповідальності та винесено терміновий заборонний припис. За результатом розгляду справи суд заяву задовольнив та видав обмежувальний припис, на максимальний термін у 6 місяців, яким заборонив кривднику наближатись ближче ніж на 500 м до місця проживання та місця роботи колишньої дружини. Крім цього, кривднику заборонено вести листування, телефонні розмови з жінкою або контактувати через інші засоби зв`язку особисто і через третіх осіб.
Рішення набрало законної сили та направлено до виконання, втім кривдник подав апеляційну скаргу, в якій просив рішення суду скасувати та ухвалити нове, яким відмовити у задоволенні заяви про видачу обмежувального припису. У своїй апеляційній скарзі кривдник вказував на те, що він ніяких протиправних дій не чинив, усі листування були не з метою залякування, і що саме заявниця має щодо нього неприязливі стосунки та постійно створює скандали. Нащо фахівчинею центру було складено відзив на апеляційну скаргу, в якому спростовано викладені в апеляції обставини. Як результат - колегія апеляційного суду скаргу залишила без задоволення, а рішення районного суду без змін.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео