Вибух на заправці в Запоріжжі: усі деталі

Вибух на заправці в Запоріжжі: усі деталі
52285 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вчора, 2 грудня 2020 року на автомобільній заправній станції Запоріжжя на Правому берегу по вулиці Товариській стався вибух, через який загинув 37-річний місцевий житель.

Подія сталася вранці, близько 10-ї години під час знесення заправки за причиною закінчення строку користування цистерн та резервуарів, за попередньою домовленістю з власником комплексу.

Один з робітників планував скоротити довжину люка в підземній паливній цистерні, яка накопичилась бензиновими парами. За допомогою іскор, які виникли в результаті розрізу металу газозварювальним апаратом, пари об’єднались та дали характерно потужний вибух, який відкинув робітника на відстань близько 50-и метрів, попередньо хвилею зірвавши одяг чоловікові. З’ясувалося, що об’єктом стала сама цистерна для пального. Станція розташована в спальному районі та людям, які жили зовсім поруч, вибило скло. Подальше горіння резервуара не відбувалося, рятувальникам вдалося його локалізувати ще до поширення.

Свідки інциденту одразу викликали наряд пожежно-рятувальної частини, карету швидкої допомоги та поліцію Запоріжжя. На місце події було залучено 16 осіб окремого підрозділу та 4 одиниці техніки.

Під час огляду чоловіка медики повідомили, що чоловік загинув одразу після вибуху, пожежники повітряно-механічною піною швидко ліквідували осередок сплеску, поліція почала кримінальне розслідування за статтями 272 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки під час роботи в місцях з особливою небезпекою та загибель людини під час технічних робіт в цих місцях) за цією статтею передбачено обмеження волі на термін від 5 до 8 років. Причини надалі з’ясовуватимуться.

За новинами Запоріжжя та свого міста слідкуйте на сайті, будьте обережними та дотримуйтесь усіх правил техніки безпеки на заправці!!! 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео