Смерть в гуртожитку у Малині: деталі

Смерть в гуртожитку у Малині: деталі
118769 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вчора, 2 грудня 2020 року в місті Малин Житомирської області в гуртожитку одного ліцею по вулиці Городищанська 20 сталась пожежа.

Близько 19:20 вечора у відділок пожежної частини надійшло повідомлення, що в гуртожитку в кімнаті сімейного типу сталося займання вогню, в якій в цей час перебував 62-річний чоловік, який колись працював та жив тут понад 20 років. Займання сталося на 5 поверсі шестиповерхового будинку.

Під час гасіння евакуювали ще чотирьох осіб, які не постраждали під час події. Першим загорілося ліжко, зо можливими причинами необережного ставлення до техніки безпеки під час куріння тютюнових виробів, остаточну причину з’ясовують правоохоронні органи.

Загальна площа горіння поширилася на всю кімнату та сягнула 15 квадратних метрів. Пожежу вдалося частково загасити через 45 хвилин, повністю ліквідували через годину після інциденту.

Для знищення об’єкту зайнятості було залучено 12 працівників особистого групування та 3 одиниці рятувальної техніки.

Викладачі та психологи Малинського ліцею вже працюють над дітьми, яких евакуювали під час пожежі. В ліцеї на той жило та перебувало 83 дитини.

В той самий час за 129 кілометрів від  Малина в селі Забороччя ледь не згорів приватний будинок. Каталізатором стали дерев’яні рейки, які поширювали полум’я. найближче джерело для води було за 4 кілометри від будинку, рятувальна служба 4 рази їздила для заправки води. Власник будинку, якого, на щастя, не було вдома, перед виходом запалив піч та пішов, через що й стало причиною горіння близько 83 квадратних метрів будинку. Дим, який виходив з-під покриття даху будівлі, одразу помітив знайомий та сусід чоловіка.

За новинами слідкуйте на сайті та дотримуйтесь правил користування вогнем аби не допустити фатальних наслідків!! Бережіть себе та будьте здорові!!!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео