ВООЗ повідомляє: фізична активність під час пандемії є надзвичайно необхідною

ВООЗ повідомляє: фізична активність під час пандемії є надзвичайно необхідною
80427 ПЕРЕГЛЯДІВ

У ВООЗ нагадують, що регулярна фізична активність має ключове значення для профілактики і лікування серцево-судинних захворювань, діабету другого типу і раку, а також для зменшення симптомів депресії і тривожності, уповільнення зниження когнітивних здібностей, поліпшення пам'яті і зміцнення функцій мозку.
Економічні втрати, пов'язані з малорухливим способом життя, в глобальних масштабах оцінюються в 68 млрд доларів: 54 млрд йде на надання медичної допомоги, а ще 14 млрд доларів втрачається через зниження продуктивності праці.
Під час пандемії і в умовах карантину можливості займатися спортом обмежені, але, за словами Генерального директора ВООЗ доктора Тедроса, саме зараз фізичне навантаження є особливо важливим - як для фізичного, так і для психічного здоров'я. Людина будь-якого віку може знайти собі заняття до снаги: просто прогулятися, пробігтися, покататися на велосипеді. Можна робити фізичні вправи вдома і навіть просто потанцювати. Головне - рухатися.
Згідно з оприлюдненими ВООЗ рекомендаціями, дорослим, включаючи людей з хронічними захворюваннями або інвалідністю, рекомендується присвячувати фізичним вправам, від помірних до інтенсивних, як мінімум 150-300 хвилин на тиждень, а дітям і підліткам слід займатися не менше години в день.
Літнім людям (у віці 65 років і старше) рекомендується робити вправи, які поліпшують рівновагу і координацію і зміцнюють м'язи - це, серед іншого, допоможе уникнути падінь.
Як зазначає доктор Рюдігер Кречів, директор Департаменту ВООЗ з питань зміцнення здоров'я, корисне будь-яке фізичне навантаження, але чим воно більше, тим краще: «Якщо вам доводиться багато сидіти на роботі або в школі, ви повинні збільшити тривалість та інтенсивність фізичної активності , щоб компенсувати шкідливі наслідки малорухомого способу життя».
Нові принципи ВООЗ покликані допомогти країнам розробити ефективну національну політику в руслі Глобального плану дій ВООЗ щодо підвищення рівня фізичної активності на 2018-2030 рр. Цей план був узгоджений світовими лідерами в 2018 році. Він ставить за мету до 2030 року підвищити рівень необхідної фізичної активності на 15 відсотків.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео