"Податковий майдан": події в Києві

"Податковий майдан": події в Києві
54922 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 4 грудня 2020 року перед будівлею Верховної Ради на вулиці Грушевського о 9:00 ранку почався мітинг, в складі якого понад три тисячі учасників, не звертаючи увагу на пандемічну ситуацію в країні та світі.

Протестувальники вимагають від урядів переглянути наступні рішення:

·       Скасування щодо обмежень будь-якого розміру бізнес;

·       Податкові пільги та допомога бізнесу, який добряче постраждав під час карантину;

·       Скасування про обов’язковий касовий апарат по всій Україні до 2022 року;

Відомо, що сам протест почався ще у вівторок, 1 грудня під стінами Ради, але замість реагування на натовп уряд почав встановлювати новорічний каток на зимні свята поряд з самими людьми.

Учасники події заблокували повністю вулиці Грушевського та Шовковична, від Кріпосного провулка до площі, виїзд на Інститутську також неможливий для пересування транспортних засобів.

Сьогодні сталася бійка з працівниками поліції та мітингувальниками через те, що жителю міста здалося, що серед громадян стояли нардепи з партії «Слуга народу», в якому люди впізнали нардепа Миколу Тищенка. на чоловіка напали та нанесли йому тілесні ушкодження середнього характеру.

Люди заблокували рух транспорту та знесли огорожу, щоб потрапити всередину. Силовики одразу почали розштовхувати людей та реагувати на протест. Вони зробили для мінімального руху депутатів живий коридор, щоб ті могли пересуватися та хоч якось взаємодіяти з жителями.

На демонстрацію в Київ з’їхалися ФОПи (фізична особа підприємець) всієї України.

Акцію «SaveФОП» організовували «Союз захисту підприємств», які також виступають проти складної системи накладення аналогів на середній та малий бізнес.

Серед плакатів учасників можна побачити різні надписи «Касові апарати на вила, або ярмаркам могила!» та «Врятуйте мікробізнес!»

Теги: Верховна Рада,мітинг,протест,налоги

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео