Пожежа на хімічному заводі у Вінниці: усі деталі

Пожежа на хімічному заводі у Вінниці: усі деталі
51926 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вчора, 3 грудня 2020 року близько третьої години дня на вулиці Ягеля у Вінниці надійшло повідомлення про займання вогню на колишньому хімічному заводі імені  Я.М. Свердлова.

На місце одразу викликали наряд пожежно-рятувальної служби, в проведенні операції якої було залучено 17 осіб особистого складу та 4 одиниці техніки.

На місці з’ясували, що горів склад з шинами поруч з заводом, зверху стояв густий чорний дим та жахливий сморід гуми, який розійшовся на декілька кілометрів. Також рятувальники підтвердили факт підпалу, хто і навіщо це зробив надалі з’ясовуватимуть.

Хімзавод  раніше був найбільшим в місті промисловим підприємством в радянські часи, з роками ситуація дестабілізувалась.

Завод відомий був своїм порошком «Лотос». Під кінець 1990-х років через заборгованість перед робочою силою та неефективністю в місті завод припинив роботу. Орендарі, яким належала територія, поділили між собою, більшість об’єктів знесли та вивезли. Наразі територія порожня та поки не забудовується.

Частково ліквідувати вогонь вдалося приблизно через 20 хвилин, повністю загасити полум’я змогли через 40 хвилин з початку загоряння та виклику.

Площа, на якому сталося загоряння була близько 100 квадратних метрів, площу горіння ще не встановлення.

Нагадуємо, що прем'єр-міністр Денис Шмигаль розповів про можливість тестування на COVID-19 населення масового характеру, де наразі живуть більше сто тисяч чоловік. Якщо Кабінет Міністрів підтримає та зафіксує проєкт, жителів міста Вінниці очікуватиме тестування.

Кабмін поставив дві умови: кількість населення та  офіційне підтвердження Вінниці як обласного центру.

На Вінниччині за  минулу добу хворих на вірус виявили 283 жителі.

За новинами слідкуйте на сайті, бережіть себе та близьких  та будьте здорові!!!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео