Домашнє насильство - НЕ особиста справа! В Миколаєві розповіли постраждалим захистити свої права

Домашнє насильство - НЕ особиста справа! В Миколаєві розповіли постраждалим захистити свої права
40430 ПЕРЕГЛЯДІВ

В світі існує чимало небезпечних стереотипів щодо домашнього насильства, один з них говорить, що якби людина справді страждала, то пішла б від кривдника. Але в реальному житті все не так просто, те що постраждалі не йдуть може бути зумовлене їхньою залежністю, в тому числі економічною та психологічною: вони можуть не мати житла, коштів, роботи тощо. Крім цього, постраждалі просто можуть не знати, до кого можна звернутися по допомогу, хоча в Україні є чимало установ та організацій, які опікуються долею постраждалих від домашнього насильства. Деякі з них презентували сьогодні під час Pitch- сесії «Домашнє насильство - НЕ особиста справа!».
Протягом онлайн-зустрічі представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області, Департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОДА, управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Миколаївській області, Департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА та ВБО «Ініціатива заради життя» говорили про запобігання та протидію домашньому насильству, захист прав постраждалих, а також презентували послуги, що надає їх організація чи установа постраждалим від домашнього насильства. Детально про це можна дізнатися переглянувши запис трансляції можна переглянути за посиланням https://bit.ly/3lMgZUA.
«Деякі кажуть, що домашнє насильство – це приватна справа і втручатися в стосунки такої родини не варто, мовляв, самі розберуться. Але факт шлюбу чи проживання під одним дахом не дозволяє застосовувати насильство і не скасовує відповідальності за це перед законом. Домашнє насильство – не особиста справа, домашнє насильство – це порушення прав людини. І допомогти у захисті цих прав є ключовим завданням держави і суспільства», - відзначила директорка Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області Наталія Гнатуша.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео