Missis Grand Beauty 2020

Missis Grand Beauty 2020
175543 ПЕРЕГЛЯДІВ

Missis Grand Beuaty 2020 - напередодні нового року 22 грудня у ресторані «Чайхона Gold» о 17:00, що можна знайти за адресою Велика Васильківська 1-3/2 в ТРК Arena City, відбудеться грандіозний вечір краси та успіху. Без перебільшень – це буде захід Всеукраїнського масштабу, класу VIP - Missis Grand Beuaty 2020.

Столиця в очікуванні успішних, красивих і неймовірно шикарних учасниць, що неодмінно запалять серця кожного свідка цього феєричного заходу.

Missis Grand Beuaty 2020 – здивує новою концепцією, що не зустрічався українським дівчатам


Кожна учасниця має показати не тільки свою зовнішню красу, а й духовну. Велику вагу у виборі переможниці будуть мати такі риси як: харизма, унікальність, багатогранність думок та особистості. В обов’язковому порядку, кожна дівчина розкриє свої кращі сторони, проявить свою освіченість та активну життєву позицію, поділиться своїми поглядами на майбутнє. Королеви України продемонструють нам свою палку енергію, карколомні посмішки, витончені фігури. Виняткові сукні, неперевершені макіяжі та зачіски – все в одному флаконі: тотальна краса та насолода для очей.
Красуні також будуть розповідати по секрети, що допомогли кожній з них дійти до такого рівня, виховати в собі таку самодисципліну. Кожен гість буде мати можливість познайомитися з дівчатами та поспілкуватися на цікаві теми. Також, на них чекає програма, що не дасть жодному засумувати ні на хвилину. Організатори обіцяють, що концертна програма вразить усіх наповал, а ще можна очікувати на сюрприз, ніхто не знає, хто буде виступати, що інтригує увагу.
Особливе місце у програмі конкурсу Missis Grand Beuaty 2020 займе демонстрація колекції українських дизайнерів. Для кожної дівчини підібрали максимально влучні луки, що підкреслять унікальність та витонченість кожної.
Подивитися на це зберуться чимало гостей. Провести час за переглядом такого приголомшливого заходу зберуться зірки естради й шоу-бізнесу успішні бізнесмени та відомі політичні діячі. Багато людей мріють попасти на таке видовище, але за офіційними даними вхід буде обмежений, кількість місць — строго регламентована, опинитися там вдасться лише за запрошенням, щоб надати заходу ще більшого ажіотажу та підігріти інтерес ЗМІ до івенту.


Missis Grand Beuaty 2020 у ЗМІ


Національні канали, абсолютно усі глянцеві журнали, блогери та інші медійні особистості завітають, щоб особисто освітити таке масштабне і таке видовищне шоу. Прямі ефіри, стріми, мільйони сторі в інтраграм – ви зможете простежити за цим дійством на усіх платформах. Такий захід має освітлюватися якомога гучніше, щоб своїм прикладом задавати планку та показувати на увесь світ, яка краса є в України. Не дарма він буде мати назву: «Національний парад Успіху і Краси», про такі досягнення повинні знати, як у нашій країні, та і за її межами, звісно.
Ти молода, красива, з активною життєвою позицією, в тебе є, що показати та чим поділитися на усю країну? Тобі набридло роками досягати 1000 підписників в Інстаграм? Можливо, ти мрієш про популярність, впізнаванність та гроші? Або твоєю дитячою мрією було стати моделлю? Це шанс, який ти не маєш права втратити. Цей конкурс допоможете саме тобі заявити про себе не тільки в Україні, але й за її межами. Гарний досвід та можливість отримати багато нових знайомств, що надалі зможуть допомогти тобі побудувати кар’єру мрії. Missis Grand Beuaty 2020 - це твій зірковий час — покажи себе.

Теги: Missis Grand Beauty 2020

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео