Телефонні терористи або мінування судів в Харкові

Телефонні терористи або мінування судів в Харкові
46944 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 8 грудня 2020 року об 11:54 до відділку Управляння Національної поліції Харківської області надійшло повідомлення про замінування двох місцевих судів, який розташований на Основ’янському районі  на майдані Героїв Небесної Сотні.

На місце події одразу викликали експертів для пошуків вибухонебезпечних речовин та обшукали територію розміром шістнадцять тисяч квадратних метрів самих приміщень та 4500 квадратних метрів території навколо споруд та не знайшли нічого підозрюваного. Про обставини доклали у відділ поліції Харківської області.

Правоохоронні органи хочуть розпочати кримінальне впровадження, яке передбачено статтями 259 Кримінального кодексу України (знаючи наперед неправдиве повідомлення щодо загрози безпеки громадян, пошкодження або знищення приватних та державних об’єктів власності.

Телефонний тероризм на сьогодні є досить поширеним явищем в суспільстві, яке намагається з цим хоч якось боротися. Такими людьми зазвичай є хулігани або люди з порушеною психікою.

Для державних служб основною проблемою є те, що кожна прийнята заява оброблюється та висилає на місце мінування правоохоронні органи, експертів та наряди. Кожний випадок закінчується евакуацією багатьох людей, виведення з ладу робочого процесу та закриття самих державних об'єктів. Кожна така заява та обшуки тягнуть за собою великі збитки на суму від десяти до сотні тисяч гривень з держбюджету.

Не грайтеся з подібними телефонними викликами та не підривайте десятки служб через дезінформацію, за кожним таким викликом може стояти кримінальна відповідальність, за якою передбачені штрафи, виправні роботи або навіть обмеження свободи!!!

За новинами Харкова, Харківської області та вашого міста слідкуйте на сайті, бережіть себе та своїх близьких та будьте здорові!!!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео