Послугою "єМалятко" можна скористатися у 16 відділах ДРАЦС Черкащини

Послугою "єМалятко" можна скористатися у 16 відділах ДРАЦС Черкащини
38000 ПЕРЕГЛЯДІВ

Послуга «єМалятко» шириться Черкащиною!
Надання послуги «єМалятко» в Черкаській області розпочалося в травні цього року в Черкасах, Умані та Золотоноші.
Нині ми раді повідомити, що послуга доступна вже в 16 відділах ДРАЦС Черкаської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ):
Городищенський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану
Звенигородський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану
Золотоніський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану
Кам’янський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану
Канівський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану
Корсунь-Шевченківський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану
Смілянський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану
Смілянський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану
Тальнівський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану
Уманський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану
Христинівський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану
Черкаський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану
Черкаський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану
Чигиринський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану
Чорнобаївський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану
Шполянський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану

Нагадуємо, що послуга безкоштовна, а для її отримання необхідно надати паспорти батьків,номер медичного висновку про народження дитини у форматі ХХХХ-ХХХХ-ХХХХ-ХХХХ або оригінал медичного свідоцтва (форма 103/о).
Для заповнення даних заяви знадобляться також:
номер платника податків батьків
УНЗР батьків
інформація про дату, місто та відділ ДРАЦС, в якому зареєстровано шлюб батьків
номер банківського рахунку (для соціальних виплат) у форматі IBAN, відкритий на ім’я того з батьків, хто буде отримувачем допомоги при народженні дитини


ВОДНОЧАС ІНФОРМУЄМО, ЩО ЗАЯВУ єМАЛЯТКО НА ПОРТАЛІ ДІЯ БАТЬКИ МОЖУТЬ ПОДАТИ ОНЛАЙН САМОСТІЙНО ДО БУДЬ-ЯКОГО ВІДДІЛУ ДРАЦС
Умова:
обов’язкове отримання в закладі охорони здоров’я медичного висновку про народження дитини у форматі ХХХХ-ХХХХ-ХХХХ-ХХХХ
кваліфікований електронний підпис (КЕП)

Контакти відділів ДРАЦС Черкаської області за посиланням: https://kyivobljust.gov.ua/m/teritorialni-viddili-derjavnoi-reestratsii-aktiv-tsivilnogo-stanu-u-cherkaskiy-oblasti?fbclid=IwAR1v7uiEhEc2N48lS6qUagwusiG1_nW6cbUlKqhrrFEZHiP6DBbC5DFD2n4

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео