Хотів вкоротити собі та усім жителям будинку: події на Одещині

Хотів вкоротити собі та усім жителям будинку: події на Одещині
45789 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вчора, 8 грудня 2020 року близько о дев’ятій вечора на приватному секторі Малинського району сусіди одного з будинків злякалися та викликали патрульну службу та газову службу за причиною сильного запаху газу.
Сусіди розповіли про сімейний конфлікт у квартирі, де законна жінка 31-річного чоловіка розповіла, що він закрився на кухні, увімкнув на всю газову плиту та почав різати вени, обіцяючи відправити всіх співмешканців в повітря.
Після довгих розмов з самогубцем чоловік все ж вийшов з кімнати. Особа була в кровавому вигляді, були присутні порізи на руках та на обличчі від скла з вікна, яке він розбив, щоб завдати собі конкретний удар.
Жителя заспокоювали патрульні та психологи, які спеціалізуються в психологічних аспектах людини, підтримали та надали відповідно кваліфіковану допомогу – кожен небайдужий до складеної ситуації намагався переконати чоловіка жити та не скоювати самогубство.
Працівники служби поліції розповідали, що чоловік був в край неадекватному стані, погрожував смертю усіх жителів, тому вони були вимушені одягнути на особу наручники заради його ж безпеки та безпеки навколишніх.
Чоловіка передали на професійний огляд медикам швидкої допомоги та будуть розв'язувати питання щодо короткочасного місцеперебування у відповідному психічному диспансері.
Шановні громадяни! Якщо ви відчуваєте, що у ваших стосунках в сім’ї та стосунках міжособистісних панує тривожна пауза та ви не можете справитись з цією проблемою – зверніться до кваліфікованого психолога або психотерапевта, який призначить вам лікування або спокійно з вами поговорить. Не мовчіть та телефонуйте на гарячі лінії допоміжних центрів.
За новинами Одеси, Одещини та вашого міста слідкуйте на сайті, бережіть один одного та будьте здоровими!!!!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео