Хто такий Олександр Поль та як він пов’язаний з Дніпром

Хто такий Олександр Поль та як він пов’язаний з Дніпром
79871 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вчора в Дніпрі був презентований новий дизайн для поштових марок із зображенням почесного громадянина міста – Олександра Поля.

Цим роком назвали «роком Поля», випустивши майже тисячу марок та двісті конвертів з самим зображенням діяча.

Що такого принесла для міста ця постать та чим він вирізняється від інших відомих дніпрян?

·       Олександр Миколайович Поль – краєзнавець, археолог, суспільний діяч та перший житель Катеринослава (до 1926 року інша назва міста);

·       Закликав побудувати залізницю Кривий Ріг – Донбас;

·       Брав учать в кріпосних та земляних реформах;

·       Також підтримав ідею будувати стаціонарний міст через Дніпро;

·       Першим зробив аналіз рудних порід та заявив, що на цьому місці можна дуже багато будувати;

Поряд з місцевою радою з уламка могили Олександра Поля зробили пам’ятник та захистили від вандалів захисним склом товщиною 20 міліметрів.

У місті Дніпро під час промови щодо Дня міста мер міста Борис Філатов розповів, що під час обшуків руїн Лазаревської церкви виявили могилу Олександра Поля, а точніше – лише його останки. Шукали могилу за німецьким аерознімком Люфтваффе від 1914 року на місці церкви за двома спільними точками, які вказували на приблизне місцеперебування.Це підтвердила лабораторна експертиза. Саму могилу розбомбили авіаційним шляхом під час Другої Світової війни.

Також у Севастопольському парку, яке раніше було кладовищем та на якій був похований самий діяч, зробили виставку зі скелета Поля для відвідувачів та зробили можливість сфотографуватися з відомою постаттю.

Поважайте свою культурну спадщину та пам’ятайте своїх земляків – діячів, яку внесли вагомі внески в історію та інфраструктуру України.

За новинами Дніпра, Дніпропетровської області та свого міста слідкуйте на сайті, бережіть один одного та  будьте здорові!!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео