Причини смертності у світі та як цьому запобігти

Причини смертності у світі та як цьому запобігти
178841 ПЕРЕГЛЯДІВ

Всесвітня організація охорони здоров’я з’ясувала, що у світі найчастіше помирають люди з вадами серця, діабету та раку.

Найчастіше до смерті приводять наступні хвороби:

·       Серцево-судинні захворювання: ішемічні хвороби (інфаркти та інсульти) припадають на 9 мільйонів смертей в рік (16% усіх смертей!);

·       Захворювання, які передаються по спадковості – в країнах з низьким економічним становищем залишаються головною причиною смертності;

·       Ураження мозку та порушення когнітивних можливостей (Альцгеймер). Для  Європи та Африки ці патології на третьому місці з розрахунком жінок, на яких припадає 65% смертей!!!;

·       Проблеми з показниками цукру в організмі (діабет) торкаються частіше чоловіків, ніж жінок. На Близькому Сході це найпоширеніша хвороба.

·       Інфекції, що передаються через кров та статевим шляхом (ВІЛ/СПІД) на щастя зникли з найбільші 10 причин смерті, але в країнах з малим доходом (азійці, африканці) це серйозна проблема;

·       Зараз ми живемо в роки пандемії, тому хвороби легенів наразі є найчастішими випадками смерті (вірусна пневмонія).

·       Єдиним регіоном у світі, де люди помирають від наркотичних засобів, стала Америка.

Що ж робити, аби ці хвороби не торкалися саме вас?

1.    Не куріть.  Саме це стає причиною багатьох захворювань, особливо життєво необхідних органів. Пасивне куріння також шкідливе для здоров’я!!

2.    Фізично займайтесь. Ходьба, танці, хатні справи – будь-яка активність йде вам на користь;

3.    Слідкуйте за вагою. Велика кількість холестерину підвищує ймовірність сердечних захворювань;

4.    Дотримуйтесь правильного раціону. Фрукти, риба, овочі, морепродукти – насичуйте вій організм лише корисними вітамінами.

Пам’ятайте, що лише від вашого вибору залежить стан вашого здоров’я та майбутнє, яке ви залишаєте наступним поколінням!!!

За новинами здоров’я слідкуйте на сайті, бережіть себе та будьте здорові!!!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео