Олена Даць : колекція талановитої дизайнерки

Олена Даць : колекція талановитої дизайнерки
203533 ПЕРЕГЛЯДІВ

Олена Даць – українська дизайнерка зі Львова, бренду якої сьогодні уже 12 років. Перший успіх до юної дівчини прийшов на 3 курсі, коли вона єдина з України взяла участь у всесвітній виставці Експо-98, що проходила у португальській столиці Лісабон. Два роки поспіль (2016 і 2017) Олена входила у Топ-50 найуспішніших жінок Львова, за версією журналу Ria. Її бренд, Olena Dats', представлений у багатьох магазинах світу, зокрема у Франції, США, ОАЕ, Єгипті, Саудівській Аравії, Кувейті та, звичайно, в Україні. Тому ви з легкістю можете придбати її одяг, якщо проживаєте у Києві, Львові, Харкові, Дніпропетровську, Полтаві чи Житомирі. 

Олена Даць : презентація колекції осінь-зима 2020/21

Нещодавно у Олени вийшла колекція Olena Dats' осінь-зима 2020/21, котра присвячена жінкам епохи «Великого Гетсбі» - вільним та зухвалим, але від того не менш витонченим і елегантним. Дизайнерка повідомляє, що дуже любить 20-30 рр. минулого століття, адже це саме той час, коли мода і мистецтво допомагали людям забути війну. Сьогодні ми переживаємо щось схоже: карантин тримає всіх у страху та напруженні. Тому, за словами самої Олени, ця колекція – маніфест про те, що крім обмеження, у нашому житті має бути радість і свято.

                           Олена Даць
Олена Даць : натхнення для колекції та ідея фотосесії

Нещодавно у Олени вийшла колекція Olena Dats' осінь-зима 2020/21, котра присвячена жінкам епохи «Великого Гетсбі» - вільним та зухвалим, але від того не менш витонченим і елегантним. Дизайнерка повідомляє, що дуже любить 20-30 рр. минулого століття, адже це саме той час, коли мода і мистецтво допомагали людям забути війну. Сьогодні ми переживаємо щось схоже: карантин тримає всіх у страху та напруженні. Тому, за словами самої Олени, ця колекція – маніфест про те, що крім обмеження, у нашому житті має бути радість і свято. Фотографом колекції був Ярослав Мончак.

                                 Олена Даць

                           

Олена Даць також поділилась, хто є прообразом колекції


Міа Фарроу – саме ця жінка стала прообразом колекції. Вона зіграла роль Дейзі Б'юкенен у фільмі «Великий Гетсбі». Увесь творчий процес Олена побудувала навколо одягу актриси. 
Колекція Olena Dats' осінь-зима 2020/21 є доволі багатогранною: до неї входять як класичні напівпрозорі сукні лаконічного крою, так і вечірні, розшиті різноманітним камінням та паєтками. 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео