Що чекає на 150-річний будинок у Дніпрі?

Що чекає на 150-річний будинок у Дніпрі?
94927 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дерев’яний будиночок у Дніпрі, якому вже понад 150 років залишився цілим після пожежі та вистояв під час повені. Наразі будинок знаходиться у аварійному стані, проте досі наповнений жителями. Для відновлення помешкання необхідно близько 7 мільйонів гривень.


Житловому будинку на Крутогірному узвозі вже понад 50 років. Його побудували ще у тогочасному Єкатеринославі. Історики наголошують на унікальності споруди.


Будівля є єдиною збереженою пам’яткою в такому роді у центральній частині міста. Його прикрашає різьблений декор над вікнами та фігурні елементи на даху. Такі елементи декору є нетиповими для нашої архітектури.
Всередині ситуація дещо інша – спадщина занепадає. Жителька будинку Христина розповідає: «Усе сиплеться, розумієте. Ми робимо своїми силами. Умови для життя жахливі». На ремонт у помешканні уже й годі надіятись. На стінах можна побачити ікони, які за словами людей оберігають від обвалів.


В управлінні охорони культурної спадщини кажуть, що будівлю планують реконструювати у наступному році. Для цього вже розробили проєкт, проте грошей поки не виділили.


На відновлення будівлі потрібно близько 6-7 мільйонів. На початку планують укріпити сходовий майданчик, який зараз знаходиться у аварійному стані. У міському департаменті кажуть, що на період реставрації жителів будинку потрібно буде відселити.


Думки істориків щодо будинку дещо інші. На їхню думку, тут краще розташувати кафе чи галерею, як житловий будинок він не має перспектив. У центрі міста це помешкання може сприяти культурним цілям.


Щоправда жителі покидати будиночок не хочуть, кажуть, що вже звикли. Дехто навіть має намір купити тут квартиру, адже будинок цікавий, місце також приваблює покупців.


Чи буде виділено кошти на ремонт будівлі вирішать на сесії міськради, коли прийматимуть бюджет на 2021 рік. Жителі мають надію, що будинок вистоїть до цього часу.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео