Скільки українці відпочиватимуть взимку

Скільки українці відпочиватимуть взимку
183329 ПЕРЕГЛЯДІВ

Скільки українці відпочиватимуть взимку
На українців чекають чотири офіційних новорічних та різдвяних вихідних:

1.    Першим почесним вихідним на зимові свята є  25 грудня – Різдво за григоріанським календарем, яке офіційно запровадили ще три роки тому ;

2.    В день Нового року, з 28 по  31 грудня, люди працюватимуть, але в передноворічний день рекомендують скоротити робочий графік на годину, а вже з 1 січня, яке випадає на останній робочий день (п’ятниця) і до 3 січня почнуться офіційні вихідні дні;

3.    Перед православним Різдвом Христовим, який святкують за юліанським календарем, 6 січня також на годину скоротять робочий день, 7 січня по Україні буде вихідним;

4.    Уряд радить роботодавцям перенести робочий день з п’ятниці 8 січня на суботу, 16 січня. Таким чином, в українців будуть чотири додаткових дні на відпочинок, які нікому не завадять.

Сам Президент також збирається у відпустку зі своєю дружиною Оленою Зеленською. Після Нового Року у Володимира буде кілька днів відпочинку. Під час відпочинку президент буде на телефонному зв’язку та розв'язувати термінові питання.

Прессекретарка президента Юлія Володимирівна Мендель повідомила, що новорічне привітання Зеленського ще не записане, а тільки знаходиться на стадії написання сценарію та промови. Саме привітання телеканали будуть транслювати за власним бажанням.

Також найближчими днями голова держави та перша леді візьмуть учать у запалюванні ялинки, яку поставлять та прикрашатимуть біля Офісу Президента. Наголосили, що прикраси на ялинці будуть дуже цінними та мають свою власну історію.

Просимо під час вихідних та локдауну дотримуватися усіх затверджених Міністерством охорони здоров’я правил під час пандемії:

·       Одягати маску в приміщеннях та у людних місцях:

·       Обробляти руки та поверхні санітарними засобами;

·       Дотримуватися дистанції 1.5 метри один від одного;

За новинами України слідкуйте на сайті, бережіть себе та вдалих вам новорічних свят!!!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео