В скільки обійдеться новорічна ялинка українцю?

В скільки обійдеться новорічна ялинка українцю?
217366 ПЕРЕГЛЯДІВ

Тотальний сезон продажі ялинок розпочався ще 10 грудня, адже цей атрибут є головним предметом для зустрічі Нового року та новорічної атмосфери.

Які ж ціни фігуруватимуть на цей сезон?

·       Найдешевшими містами для середньої вартості стали Харків, Шацьк, Полтава, Суми та Луцьк – від 48 до 65 гривень;

·       Найдорожчими містами по продажу є Львів, Запоріжжя, Київ, Луганськ, Чернівці, Івано-Франківськ – від 94 аж до 120 гривень.

Середня ціна за ялинку становитиме 75 гривень.

·       Ялинка або сосна до 2 метрів коштуватиме в середньому 500 гривень.

·       Висока ялинка або люксова сосна сягатиме 1500 гривень;

·       На підставках ялини (з гілок) – від 200 гривень за штуку.

В цьому році майже півмільйона ялинок лісове господарство України виставити в асортимент на продаж.

Які види ялинок частіше за все обирають українці?

·       Сосна – звичайна, Палласа (кримський сорт);

·       Ялина – смерека (європейська) та біла (ялиця).

На що звертають увагу при виборі якісної живої ялинки?

1.    Етикетки або коди – означає, що дерево зрубали законним шляхом

2.    Якщо дерево свіже – ялинка під час постукування по землі не має осипатися та випрямляється при зігнені гілочки;

3.    Залежно від виду важливий колір ялинки. Коричневий колір говорить про те, що дерево вже не першої свіжості;

Штучну ялинку українці обирають за якісним матеріалом та приємним запахом та використовують не більше 10, після чого здають у переробний пункт і для несправжніх деревець.  

Держава  ялинки зрубує спеціально вирощені на плантаціях або біля електропередач, які заважають роботу мережі.

Кожного року по Україні працюють пункти для здачі використаних ялинок, яких потім переробляють та використовують для удобрення рослин та дерев в місті.

Обирайте лише якісну та гарну ялинку, яка наповнить ваші вечори теплом та затишком та подарує неймовірні емоції від новорічних свят!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео