Новорічна казка у Ботанічному саду Дніпра

Новорічна казка у Ботанічному саду Дніпра
96943 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вже не перший рік у Ботанічному саду Дніпра проводять новорічну виставку-ярмарку. Не зважаючи на похмуру погоду, у виставковому павільйоні Ботанічного саду справжня зимова казка. Одночасно виставка поєднує в собі літні і зимові ноти. З приходом холодної пори року співробітники ботсаду готуються до вже традиційної виставки-ярмарки. Щоправда, вони готуються до неї цілий рік – збирають шишки і трави, розпилюють повалені дерева. В осінню пору року збирають букети із сухих квітів, створюють композиції із шишок, збирають чайні набори, а ще розмальовують дерев’яні іграшки.


Щороку працівники вигадують щось нове, щоб порадувати відвідувачів. Цього року новинкою буде саше з лаванди. Раніше лаванду продавали у вигляді засушених букетів, а мішечки-саше зроблять вперше. Такий подарунок сподобається кожному, адже в саше лаванда зможе зберігати аромат до двох років і її буде зручно поставити в різні місця будинку. На виставці також можна буде придбати більш ароматну рослину – лавандін. В Ботанічному саду всього два кущі лавандіна, тому врожаю не багато і вперше продаватиметься цей сухоцвіт. Також працівники саду зробили різні набори чаю, тому кожен зможе знайти свій смак. Ще однією цікавинкою буде композиція із шишок жолудів в прозорих ялинкових шарах. Для новорічного декору використовують навіть кору дерев – із неї роблять ароматні підвіски.


У павільйоні неймовірний запах трав, квітів. Тут можна придбати не лише декор, а й символ Нового Року – ялинки в діжках. А ще можна купити тую, ароматне дерево лимону чи розмарину. Є навіть незвичні рослини – мирт або ж кава, які стануть чудовим подарунком.
«В цьому році у нас новинка – сад за склом. Так називається композиція в скляних колбах. Спеціально для них ми підбираємо рослини які люблять вологу і висаджуємо їх в таку композицію», - презентує композицію працівник саду.


Виставка-ярмарка працює щодня у будні з 9 до 15:00 до 25 грудня.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео