Лекції для вчителів: виявлення ознак домашнього насильства в учнів

Лекції для вчителів: виявлення ознак домашнього насильства в учнів
220633 ПЕРЕГЛЯДІВ

Україна має запровадити та запустити програму для вчителів, яка має навчити за ознаками впізнавати ознаки насильства та безпосередньо розмовляти з дитиною та у разі неконтрольованих ситуацій сповіщати відповідні правоохоронні органи.

За словами Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби, кількість випадків звернень дітей про допомогу та захисту від насильства постійно збільшується та потребує термінового корегування.

Інформацію про такі випадки служба Миколи отримує не всю на не повністю, що також має редагуватися для правдивих даних та більшої допомоги.

Планують почати роботу з вчителів. Адже вони найкраще та найбільше бачать дитину та її самопочуття. Також планують найняти більше кваліфікованих шкільних психологів як в сільських, так і в міських школах. Педагогам нададуть усю необхідну інформацію заради безпеки дитини та пред’являть усі необхідні контакти для звернень у разі виявлення ознак дивної поведінки учня.

Хоч і вчителі без підготовки повинні повідомляти в поліцію про такі випадки, проте таких випадків дуже мало.

Що кожен має знати про факти домашнього насильства?

·       Це лише фізичне чи інтимного характеру насилля, але й психологічне та економічне – приниження та контроль бюджету;

·       Переваги від кривдника ослаблюють жертву до неможливості захистити себе;

·       Це не сімейна справа, а кримінальний злочин, який фіксований у відповідних документах;

·       Дитина також має право поскаржитися на насильство. Якщо вони присутні на конфліктах батьків, вони теж рахуються за жертв таких ситуацій;

·        У випадку кривдника накладається арешт на 6 місяців, обмеження волі на 5 років та повне позбавлення свободи на 2 роки.

11 лютого 2020 року відкрилась гаряча лінія для осіб, які постраждали будь-яким чином від насилля. Дзвінки безкоштовні з усіх телефонів та анонімні.

·       Телефон лінії : 15-47

·       Національна поліція України: 0-800-500-202

·       Національна дитяча лінія : 116-111 або 0-800-500-225

·       Лінія з питань насильства в сім’ї: 0-800-500-335

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео